آمادگی برای بارش های بیشتر در پایتخت

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به رصد لحظه به لحظه شهر تهران و آماده باش تمامی نیروهای خدمات شهری در پی بارش ها، تاکید نمود: خوشبختانه با پیش بینی هایی که از قبل اجرا شده آماده بارش های بیشتر در پایتخت هستیم.

آمادگی برای بارش های بیشتر در پایتخت

ایسنا نوشت: اصغر عطایی گفت: بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی بارش های دیروز و صبح امروز پیش درآمد هستند؛ هرچند که حجم خوبی از بارش را به همراه داشتند و از عصر آدینه تا روز سه شنبه بارش ها ادامه خواهد داشت، اما خوشبختانه با پیش بینی هایی که از ماه ها قبل اجرا شده مشکل خاصی نخواهیم داشت.

وی اضافه نمود: هر چه جلوتر می رویم با رصد لحظه به لحظه ای که از سطح شهر داریم اندک معایب کوچک نیز شناسایی و رفع می شوند و تاکنون نیز هیچ گزارشی از آبگرفتگی که در سطح شهر ایجاد مشکل کند، نداشته ایم که این نشان از آمادگی، اقدام به موقع نیروها و پیش بینی های لازم در سطح شهر تهران است.

وی تاکید نمود: شاید موارد اندکی از بروز آبگرفتگی در نهرهای کوچک داشته ایم که خیلی سریع رفع شده و مشکل آبگرفتگی که شهر را تحت تاثیر قرار دهد، نداشته ایم. بی تردید همه نیروهای خدمات شهری تهران تا انتها بارش ها در آمادگی کامل هستند و به صورت مستمر شهر پایش خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین

به "آمادگی برای بارش های بیشتر در پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمادگی برای بارش های بیشتر در پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید