ابتلای بیش از یک سوم اعضای تیم فوتبال والنسیا به کرونا

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، شمار بازیکنان و اعضای مبتلا به کرونا در تیم فوتبال والنسیا از 5 نفر به بیش از یک سوم کل اعضای این تیم افزایش یافت.

ابتلای بیش از یک سوم اعضای تیم فوتبال والنسیا به کرونا

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، باشگاه والنسیا گفت که 35 درصد از اعضای این باشگاه شامل بازیکنان و اعضای کادر فنی به کرونا مبتلا شده اند اما هنوز هیچ از یک افرادی که به تازگی تست کرونای شان مثبت شده، علائم مربوط به این بیماری را نشان نمی دهند.

تا روز یکشنبه 5 تن از اعضای تیم فوتبال والنسیا شامل دو بازیکن این تیم اسکیل گارای و الیاکیم مانگالا به کرونا مبتلا شده بودند اما ظاهراً تماس این دو نفر و سه عضو کادر فنی با دیگر اعضای تیم آنها را هم مبتلا کرده است.

طبق اعلام باشگاه والنسیا بیش از یک سوم اعضای تیم اول باشگاه به کرونا مبتلا هستند. این باشگاه همچنین ابتلای این افراد به کرونا را به سفر اخیرش به شهر میلان ایتالیا برای مصاف با تیم آتالانتا در دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا نسبت داده است. این در حالیست بازی پشت درهای بسته برگزار شده بود.

در بیانیه باشگاه والنسیا آمده است: با وجود معیارهای سفت و سخت بهداشتی که توسط باشگاه بعد از سفر به ایتالیا اتخاذ شد، نتایج تست های اخیر نشان می دهد که برگزاری چنین بازی هایی سبب شده که اعضای ما در معرض ویروس قرار بگیرند و اکنون نزدیک به 35 درصد از اعضای کل تیم به کرونا مبتلا هستند. تمام این افراد در خانه های شان خود را قرنطینه کرده اند و به طور مرتب تحت ارزیابی های پزشکی قرار می گیرند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ابتلای بیش از یک سوم اعضای تیم فوتبال والنسیا به کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابتلای بیش از یک سوم اعضای تیم فوتبال والنسیا به کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید