استقلال شانس صعود از آسیا را دارد، نامجو مطلق مربی باتجربه ای است

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، اصغر طالب نسب در مصاحبه با خبرنگاران گفت: استقلال در دو بازی نخست خود در لیگ قهرمانان آسیا نتایج خوبی نگرفت و روی کاغذ نسبت به الوحده و الاهلی شانس کمتری برای صعود دارد. اما هنوز کار برای هیچ تیمی در این گروه تمام نشده و استقلال هم شانس صعود از گروه خود را دارد.

استقلال شانس صعود از آسیا را دارد، نامجو مطلق مربی باتجربه ای است

وی افزود: هنوز دور برگشت این بازی ها دست نخورده باقی است و از دور رفت هم یک ملاقات باقی مانده است و آبی پوشان می توانند با استفاده از این فرصت امکان صعود به مرحله بعدی را داشته باشند.

پیشکسوت آبی پوشان بیان داشت: با اینکه نامجو مطلق سرمربی موقت استقلال است، اما هم ایشان به لحاظ کار فنی و مربیگری تجربه لازم را برای راهنمایی تیم دارند و هم باتوجه به ماه ها حضورش در تیم، شناخت خوبی از شرایط دارد و در غیاب فرهاد مجیدی هیچکس مناسب تر از ایشان برای راهنمایی تیم نبود.

طالب نسب خاطر نشان ساخت: بعد از دربی روزهای بحرانی سراغ استقلال آمد و شرایط روحی مناسبی در تیم نیست. کادر فنی وظیفه خطیری در این بازی ها دارد و در حالی که باید شرایط بدنی و فنی بازیکنان را به بهترین حالت ممکن برساند، باید مراقب شرایط روحی هم بود. بازی اول برای استقلال بسیار مهم است و پیروزی در این بازی می تواند این شرایط روحی را به حداکثر برساند.

هافبک پیشین آبی پوشان در خصوص جابجایی و بازیکنانی که آبی ها برای فصل بعد به خدمت گرفته اند بیان داشت: نمی خواهم در خصوص این بازیکنان پیش داوری کنم. برای همین صبر می کنیم تا عملکرد آنها را در طول فصل ببینیم. بسیاری از بازیکنان هستند که ممکن است در تیم های خود ستاره باشند اما در تیم های پرهوادار جواب ندهند. برای همین قضاوت در خصوص بازیکنان جدید را به آینده موکول می کنم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "استقلال شانس صعود از آسیا را دارد، نامجو مطلق مربی باتجربه ای است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال شانس صعود از آسیا را دارد، نامجو مطلق مربی باتجربه ای است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید