اعلام جزئیات انتخاب واحد نیم سال دوم دانشگاه علمی کاربردی

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، تهران (پانا) - زمان انتخاب واحد نیم سال دوم سال تحصیلی 1400-1399 دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام شد.

اعلام جزئیات انتخاب واحد نیم سال دوم دانشگاه علمی کاربردی

معاونت آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی زمان انتخاب واحد نیم سال دوم سال تحصیلی 1400-1399 دانشجویان این دانشگاه را به روسا و سرپرستان واحدهای استانی ابلاغ کرد.

بر این اساس انتخاب واحد دانشجویان این دانشگاه براساس تقویم آموزشی نیم سال دوم سال 1400-1399 از روز گذشته 15 بهمن ماه شروع شده و این مهلت تا روز 24 بهمن ماه ادامه دارد. دانشجویان این دانشگاه می توانند دربازه زمانی اعلام شده نسبت به انتخاب واحد اقدام کنند.

طبق اعلام دانشگاه علمی کاربردی؛ به منظور ارائه تسهیلات بهتر، انتخاب واحد با تاخیر و حدف و اضافه برای دانشجویان از 25 تا 29 بهمن شروع می شود.همچنین ویرایش انتخاب واحد دانشجویان نیز از دوم دوم اسفند شروع می شود و تا ششم این ماه ادامه دارد.

زمان برگزاری امتحانات میان ترم دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی از تاریخ 4 تا 17 اردیبهشت سال 1400 در نظر گرفته شد. دانشجویان نیز 11 تا 13 خرداد 1400 می توانند نسبت حذف اضطراری خود اقدام کنند.

کلاس های آموزشی دانشجویان علمی کاربردی 28 خرداد سال 1400 انتها می یابد و امتحانات دانشجویان از 29 خرداد شروع می شود تا 11 تیر ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "اعلام جزئیات انتخاب واحد نیم سال دوم دانشگاه علمی کاربردی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام جزئیات انتخاب واحد نیم سال دوم دانشگاه علمی کاربردی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید