ثبت نام مجدد طرح اقدام ملی مسکن در زنجان و آب بر

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، خبرنگاران/زنجان مدیرکل راه و شهرسازی استان، از اختصاص سهمیه جدید برای ثبت نام طرح اقدام ملی فراوری مسکن در زنجان و آب بر اطلاع داد.

ثبت نام مجدد طرح اقدام ملی مسکن در زنجان و آب بر

مسعود بیات منش در گفت وگو با وبلاگ کاتالوگ و بروشور، اظهار کرد: هفته گذشته ثبت نام از متقاضیان طرح اقدام ملی فراوری مسکن در زنجان انجام شد و به دلیل استقبال گسترده مردم در کمتر از 40 دقیقه، ظرفیت تعیین شده در سایت تکمیل شد.

وی ادامه داد: با پیگیری های صورت گرفته ظرفیت جدید برای ثبت نام در شهرهای زنجان و آب بر ایجاد شد و دوباره در روز شنبه متقاضیان می توانند درخواست خود را برای این طرح اعلام نمایند که پس از ثبت نام، واجد شرایط بودن آن ها آنالیز می گردد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان توضیح داد: متقاضیان ثبت نام طرح اقدام ملی فراوری مسکن در شهرهای مذکور می توانند از ساعت 10 صبح روز شنبه مورخ 30 آذرماه با مراجعه به سامانه این طرح به نشانی www.tem.mrud.ir نسبت به ثبت نام اقدام و اطلاعات اولیه خود را وارد نمایند.

این مسئول یادآور شد: به دلیل محدودیت زمین دولتی در این شهرها، ظرفیت ایجاد شده برای ثبت نام نیز محدود است، از این رو پس از تکمیل ظرفیت در هر کدام از شهرها، سامانه ثبت نام برای آن شهر بسته می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ثبت نام مجدد طرح اقدام ملی مسکن در زنجان و آب بر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام مجدد طرح اقدام ملی مسکن در زنجان و آب بر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید