جالی خالی استانداری در انتزاع فردیس از کرج

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، محمدرضا آژیر گفت: انتزاع فردیس از کرج با ورود استانداری البرز می توانست خیلی زودتر محقق گردد.

جالی خالی استانداری در انتزاع فردیس از کرج

محمدرضا آژیر، سرپرست شهرداری فردیس در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های وبلاگ کاتالوگ و بروشور از البرز با اشاره به مسائل انتزاع این شهر از کرج بعد از استقلالش، گفت: ظاهرا موضوع انتزاع فردیس از کرج، موضوع فراموش شده ای است که اگر از سوی یک دستگاه حاکمیتی و عالی ترین صندلی دولتی در استان مانند استانداری مورد پیگیری قرار می گرفت، قطعا حق فردیس اعمال می شد.

او اضافه کرد: عدم همکاری کامل شهرداری کرج و عدم پیگیری کامل شهرداری فردیس در دوره های قبلی ماجرای یادشده را به تعویق انداخته است.

سرپرست شهرداری فردیس گفت: شاید اگر استانداری البرز جلسات انتزاع را برگزار می کرد، این موضوع منصفانه تر و سریع تر انجام می شد.

او اضافه کرد: ما قطعا انتزاع فردیس را به وسیله جلسات با شهرداری کرج و فرمانداری پیگیری می کنیم.

آژیر گفت: بیشترین مسائل عدم انتزاع فردیس از کرج در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی، سازمان فرهنگی و حمل و نقل و بار و مسافر قابل مشاهده بود که انتزاع کامل در سازمان فرهنگی انجام شد.

او اضافه کرد: متاسفانه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی فردیس هنگام انتزاع زیرساخت های لازم را نداشت و بعد از استقلال این شهر تجهیزات تخصصی مانند تجهیزات نجات غریق که معمولا برای کانال فردیس مورد احتیاج است، به کرج برده شد.

د.خ

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "جالی خالی استانداری در انتزاع فردیس از کرج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جالی خالی استانداری در انتزاع فردیس از کرج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید