حسرت آبی ها 9 ساله می گردد؟، مجیدی و استقلال در دو قدمی از دست دادن قهرمانی لیگ خبرنگاران

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، روزهای سخت فرهاد و استقلال در پیش است. آیا مجیدی با توجه به بازی های سخت باقی مانده استقلال در ادامه فصل می تواند امتیازات لازم برای رسیدن به قهرمانی را کسب کند؟

حسرت آبی ها 9 ساله می گردد؟، مجیدی و استقلال در دو قدمی از دست دادن قهرمانی لیگ خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ کاتالوگ و بروشور، پرسپولیس دیروز پیروز شد تا 3 امتیاز دیگر به جمع امتیازهای خود اضافه کند و به صدر جدول بازگردد. شاگردان یحیی پیش از سفر به هند جمع امتیازهای خود را به عدد 41 رساندند تا از میانگین امتیاز برای قهرمانی (2 امتیاز در هر بازی) هم بالاتر قرار بگیرند. پایین تر از سرخ ها هم سپاهان با 40 امتیاز از 19 بازی واقع شده است که البته مانند استقلال یک بازی کمتر از پرسپولیس دارد.

آبی ها که با بازگشت مجیدی به استقلال امید زیادی داشتند تا به کورش قهرمانی برگردند سر بزنگاه ملاقات با پیکان 2 امتیاز مهم را از دست دادند تا همین ماجرا آنها را از قهرمانی در لیگ برتر دور کند.

با توجه به فرایند امتیازگیری سپاهان و پرسپولیس تا به اینجای فصل، قهرمان لیگ برتر سال جاری احتمالا به مجموع امتیازات بالاتر از عدد 60 خواهد رسید. موضوعی که قهرمانی را برای شاگردان مجیدی سخت وکمی دور از دسترس خواهد نمود.

استقلال تا خاتمه فصل 11 بازی و 33 امتیاز پیش رو دارد که اگر فرضا تمام امتیازات را کسب کند به عدد 67 خواهد رسید. بنابراین آبی ها فرصت چندانی برای بذل و بخشش امتیازات نخواهند داشت.

شاگردان مجیدی با دو شکست در 11 بازی و یا 3 تساوی و از دست دادن 6 امتیاز به احتمال فراوان باید با قهرمانی لیگ برتر خداحافظی نمایند.

فرهاد برای اینکه به حسرت 8 ساله آبی ها برای قهرمانی خاتمه بدهد باید از 11 بازی باقی مانده استقلال حتما در 9 بازی به پیروزی برسد و البته نگاه ویژه ای هم به 3 امتیاز دربی برگشت و بازی استقلال برابر سپاهان در تهران داشته باشد تا تمام امتیازات بازی رو در رو با مدعیان اصلی جام را بگیرد. تنها در این صورت استقلال می تواند چشم به قهرمانی لیگ برتر داشته باشد.

روزهای سخت فرهاد و استقلال در پیش است. آیا مجیدی با توجه به بازی های سخت باقی مانده استقلال در ادامه فصل می تواند امتیازات لازم برای رسیدن به قهرمانی را کسب کند؟

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "حسرت آبی ها 9 ساله می گردد؟، مجیدی و استقلال در دو قدمی از دست دادن قهرمانی لیگ خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسرت آبی ها 9 ساله می گردد؟، مجیدی و استقلال در دو قدمی از دست دادن قهرمانی لیگ خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید