حمله پهپادی و موشکی ارتش یمن، فرودگاه نجران و پایگاه نظامی ملک خالد هدف قرار گرفتند

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، ارتش یمن بار دیگر مناطقی از جنوب عربستان را هدف حملات پهپادی و موشکی خود قرار داده است.

حمله پهپادی و موشکی ارتش یمن، فرودگاه نجران و پایگاه نظامی ملک خالد هدف قرار گرفتند

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ کاتالوگ و بروشور، یگان پهپادی ارتش یمن و کمیته های مردمی بار دیگر به مواضع نظامی عربستان در جنوب این کشور حمله کرد.

یحیی سریع سخنگوی ارتش یمن گفت که فرودگاه نجران و پایگاه هوایی ملک خالد در خمیس مشیط در جنوب عربستان را با چهار فروند پهپاد قاصفk2 و دو موشک بالستیک بدر هدف قرار داده اند.

همزمان، رسانه های سعودی بامداد امروز مدعی شدند که یک فروند پهپاد بمب گذاری شده یمن در حال پرواز به سمت جنوب عربستان بود که رهگیری و منهدم شده است.

پس از آن، شبکه الجزیره به نقل از رسانه های سعودی گزارش داد که سامانه دفاع موشکی عربستان دو فروند پهپاد بمب گذاری شده یمن را بر فراز آسمان نجران هدف قرار داد.

نیروهای پهپادی ارتش یمن و کمیته های مردمی دیروز نیز یک پایگاه هوایی را در منطقه خمیس مشیط واقع در جنوب عربستان هدف قرار دادند.

یحیی سریع سخنگوی ارتش یمن در این باره گفت: پایگاه هوایی ملک خالد در خمیس مشیط را با پهپاد قاصفK2 هدف قرار دادیم که به فضل الهی دقیقاً به هدف اصابت کرده است.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حمله پهپادی و موشکی ارتش یمن، فرودگاه نجران و پایگاه نظامی ملک خالد هدف قرار گرفتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله پهپادی و موشکی ارتش یمن، فرودگاه نجران و پایگاه نظامی ملک خالد هدف قرار گرفتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید