نمره قبولی مدافع چپ غیرتخصصی پرسپولیس؛ نعمتی جایگزینی مناسب برای امیری

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، تهران (پانا) - مدافع چپ تیم فوتبال پرسپولیس تبدیل به یکی از کم نقص ترین بازیکنان این تیم در هفته های ابتدایی لیگ برتر شده است.

نمره قبولی مدافع چپ غیرتخصصی پرسپولیس؛ نعمتی جایگزینی مناسب برای امیری

به گزارش مهر، تیم فوتبال پرسپولیس در حالی از سه دیدار ابتدایی خود در لیگ برتر، دو تساوی و یک پیروزی کسب کرده است که دروازه این تیم تا به امروز بسته مانده است تا علیرضا بیرانوند یکی از بهترین گلرهای فعلی لیگ برتر لقب بگیرد.

بیرانوند در حالی پیروز به بسته نگه داشتن دروازه تیمش شد که نگرانی بابت انتخاب مدافعان اصلی به خصوص برای دفاع چپ وجود داشت.

مصدومیت وحید امیری و کم تجربگی محمد مهدی احمدی سبب شد تا علی نعمتی تبدیل به نفر اول این پست شود و در کنار گئورگی گولسیانی، فرشاد فرجی و دانیال اسماعیلی فر بازی کند.

نعمتی در سه بازی نخست این تیم یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس بود. بازی کم نقص و نفوذهای بدون ریسک او باعث شد تا اولین برد پرسپولیس در فصل جاری با پاس گل او به میلاد سرلک در دیدار با آلومینیوم اراک به دست بیاید.

نعمتی که بازی سازی در دفاع را نیز به خوبی انجام می دهد حالا تبدیل به یکی از گزینه های مورد اعتماد کادر فنی پرسپولیس شده است تا در بازی های پیش رو نیز در این پست بازی کند.

نعمتی که بیشترین بازی هایش را به عنوان مدافع میانی در هر تیمی بازی کرده است حالا در دفاع چپ نیز خودنمایی می کند تا اینگونه در ترافیک خط دفاعی پرسپولیس یکی از بازیکنان اصلی باشد.

مدافع گل ساز پرسپولیس در تقابل با صنعت نفت آبادان نیز به عنوان دفاع کناری بازی خواهد کرد تا همچنان تلاش خود را برای کمک به کلین شیت های علیرضا بیرانوند در پرسپولیس انجام دهد.

تیم فوتبال پرسپولیس ساعت 18:30 چهارشنبه هفته جاری میزبان صنعت نفت آبادان در هفته چهارم رقابت های لیگ برتر فوتبال است.

منبع: خبرگزاری پانا

به "نمره قبولی مدافع چپ غیرتخصصی پرسپولیس؛ نعمتی جایگزینی مناسب برای امیری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمره قبولی مدافع چپ غیرتخصصی پرسپولیس؛ نعمتی جایگزینی مناسب برای امیری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید