پیش بینی ساکرنت از نتایج ایران در جام جهانی

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، ساکرنت اقدام به پیش بینی نتایج تیم ها در جام جهانی قطر کرده است.

پیش بینی ساکرنت از نتایج ایران در جام جهانی

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ کاتالوگ و بروشور، در حالی که ما هنوز همه شرکت کنندگان در جام جهانی 2022 را نمی شناسیم ولی برنامه بازی ها قطعی و تکمیل شده است. بازی های جام جهانی از 21 نوامبر تا 18 دسامبر در قطر برگزار خواهد شد.

مطمئناً، ما هفت ماه تا نهایی شدن فهرست تیم ها برای این رقابت ها فاصله داریم. بازیکنان می توانند آسیب ببینند، بازیکنان می توانند ضعیف شوند یا بهتر شوند، مربی ها ممکن است مشاغل خود را ترک کنند و اتفاق های زیادی می تواند رخ دهد. با این حال ما اقدام به پیش بینی بازی های جام جهانی قطر کردیم.

از بین تیم هایی که هنوز پلی آف برای رقابت دارند و صعودشان به جام جهانی قطعی نیست، بهترین تیم براساس رتبه بندی فیفا انتخاب شدند و به همین علت تیم های (پرو، ولز و کاستاریکا) تیم هایی هستند که از دید ما جواز حضور در جام جهانی را به دست آوردند.

پیش بینی بازی های ایران در جام جهانی 2022

گروه B: انگلیس مقابل ایران (21 نوامبر):

در حالی که سنگال سریع ترین تیم است، انگلیس کندترین تیم است و توپ را با سرعت 0.9 متر در ثانیه به دروازه حریف حرکت می دهد. در طرف مقابل، ایران نمی تواند گلزنی کند اما گل زدن به آنها همیشه سخت بوده است. ممکن است انگلیس حتی در نیمه اول نیز نتواند به ایران گل بزند ولی در نهایت می تواند برنده بازی شود.

نتیجه: انگلیس 2 - صفر ایران

گروه B: ولز - ایران (25 نوامبر):

شاید این بازی در جام جهانی اتفاق نیفتد اما این مسابقه می تواند 90 دقیقه کسل کننده باشد در حالی که توپ در وسط دایره مرکزی رد و بدل شود و دو تیم جرات حمله کردن نداشته باشند. برای به دست گرفتن ابتکار عمل نیاز است که دو تیم شروع به حملات با برنامه و جسورانه داشته باشد و بعید است این اتفاق در دیدار دو تیم رخ دهد.

نتیجه: ولز صفر - صفر ایران

گروه B: ایران مقابل آمریکا (29 آبان):

ایالات متحده ممکن است در جام جهانی بازی به بازی بهتر شود و فضای بیشتر در یک سوم حمله خود داشته باشد. این دیدار برای صعود هر دو تیم می تواند مهم باشد. با این حال، پس از نیمه اول پرتنش، ایالات متحده به گل می رسد و ایران باید برای زنده ماندن به جلو حرکت کند.

نتیجه: ایران صفر - 2 آمریکا

از نظر ساکرنت از بین تیم های آسیایی تنها کره جنوبی پیروز به صعود از گروهش می شود اما در مرحله بعد با قبول شکست برابر برزیل از جام جهانی کنار می رود.

این سایت همچنین پیش بینی کرد که تیم های فرانسه، آلمان، انگلیس و برزیل به نیمه نهایی جام جهانی راه یابند و در نهایت دو تیم ملی فوتبال برزیل و انگلیس برگزار کننده دیدار نهایی باشند. ساکرنت در انتها برنده دیدار نهایی را هم پیش بینی کرد که آن تیم برزیل بود که با برد یک بر صفر برابر انگلیس قهرمان جام جهانی می شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "پیش بینی ساکرنت از نتایج ایران در جام جهانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی ساکرنت از نتایج ایران در جام جهانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید