آمریکایی ها، جایگاه اول صادرکننده توریست به روسیه را دارند

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، گردشگران آمریکایی جایگاه اول بیشترین پرداخت کننده هزینه بابت هتل را در روسیه به دست آوردند.

آمریکایی ها، جایگاه اول صادرکننده توریست به روسیه را دارند

در شش ماه نخست سال جاری، جهانگردان آمریکایی برای هر شب اقامت در هتل های روسیه بطور میانه 6738 روبل (حدود 105 دلار) هزینه کردند که 31 درصد بیشتر از مدت مشابه در سال 2015 بوده است.

در جایگاه دوم جهانگردان آلمانی قرار دارند که بطور میانه 6488 روبل بابت هرشب اقامت در هتل های روسیه پرداخت کردند که رشدی 56 درصدی نسبت به سال قبل داشته است.

فنلاندی ها هم با پرداخت هر شب بطور میانگین 6369 روبل جایگاه سومین جهانگردان را در روسیه از آن خود نموده اند.

اما اندازه استفاده از هتل های لاکچری روسیه نیز سال جاری 30 درصد رشد داشته است.

جهانگردان فنلاندی بابت هر شب اقامت در هتل های پنج ستاره روسیه بطور میانه 14067 روبل (220 دلار) پرداخت نموده اند که 88 درصد رشد را نشان می دهد.

اتباع بریتانیا به طور میانه 13218 روبل و اتباع آمریکا با پرداخت 11062 روبل در هر شب، بیشترین استفاده کنندگان از هتل های پنج ستاره لاکچری روسیه بوده اند.

روسیه بعلاوه دارای هتل های بسیار لوکسی است که هر شب اقامت در آن برای یک نفر بیش از 10 هزار دلار هزینه دارد.

هتل های 3 ستاره روسیه بیشترین محبوبیت را در بین جهانگردان خارجی از طبقه میانه در این کشور دارد که بر این اساس اتباع کره جنوبی با پرداخت هر شب 4699 روبل (74 دلار) با رشدی 28 درصدی بیشترین سفارش دهندگان هتل سه ستاره در روسیه بوده اند. جایگاه دوم از آن جهانگردان کانادا و جهانگردان فنلاندی در جایگاه سوم این گروه از کلاس هتل های روسیه هستند.

دولت روسیه برنامه های متنوعی برای جذب جهانگرد خارجی تدارک دیده که از مهم ترین آنان تجهیز هزاران هتل با استانداردهای بین المللی، تقویت زیرساخت های جهانگردی در کنار برگزاری هفتگی انواع جشنواره های فرهنگی و خرید کالاها و برندهای معتبر در این کشور است.

منبع: کجارو / خبرگزاری ایسنا

به "آمریکایی ها، جایگاه اول صادرکننده توریست به روسیه را دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکایی ها، جایگاه اول صادرکننده توریست به روسیه را دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید