اسکان مسافران در بستر رودخانه ها ممنوع

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: با توجه به شرایط آب وهوایی استان اردبیل در عید نوروز، باید جلوگیری از اسکان مسافران نوروزی در مسیل ها و بستر رودخانه های سطح استان مورد توجه دستگاه های مرتبط باشد.

اسکان مسافران در بستر رودخانه ها ممنوع

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، سیدکمال الدین میرجعفریان 19 اسفند در نشست کمیته شهرداری ها و دهیاری های خدمات سفر استان اظهار کرد: با توجه به جایگاه گردشگری استان اردبیل و حضور مسافران نوروزی در استان، تدابیر لازم در جهت استقبال و اسکان مسافران در عید نوروز 1403 به وسیله دستگاه های مربوط اتخاذ شده است.

وی با اشاره به شرایط جوی آب وهوایی در نوروز، اضافه کرد: باید تدابیر لازم برای جلوگیری از اسکان مسافران در مسیل ها و بستر رودخانه ها در دستور کار باشد و دستگاه های مرتبط به این موضوع توجه داشته و پیش بینی های آب وهوایی به شکل مستمر و مداوم آنالیز گردد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل ادامه داد: نیروهای هدایت و رانندگی استان اردبیل اولویت اصلی خود را در رابطه با رانندگان متخلف به صورت ارشادی در دستور کار داشته باشند ولی با رانندگان دارای تخلفات پرخطر برخوردهای قانونی لازم را انجام دهند.

میرجعفریان توضیح داد: با توجه به ظرفیت های گردشگری سرعین، تدابیر و اقدامات مورد احتیاج در دستور کار است تا در روزهای حضور مسافران در این شهر، مسائل ترافیکی به حداقل کاهش یابد و با تعیین شدن کمپ اسکان برای مسافران نوروزی در این شهر، از اسکان در سایر نقاط شهر پیشگیری گردد.

وی بیان نمود: سرویس های بهداشتی در جاده ها و شهرهای استان اردبیل باید به شکل کامل و شبانه روزی فعال و در خدمت مسافران نوروزی باشد.

منبع: دنیای سفر

به "اسکان مسافران در بستر رودخانه ها ممنوع" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسکان مسافران در بستر رودخانه ها ممنوع"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید