امکان ارسال رایگان پیامک در پروازهای ترکیش

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، ترکیش ایرلاین قرار است با شعار از پیام رسانی نامحدود لذت ببرید (Enjoy Limitless Messaging) امکان ارسال نامحدود و رایگان پیامک در پروازهای ترکیش را برقرار کند. مسافران ترکیش ایرلاین از این پس می توانند از طریق اپلیکیشن واتس اپ یا سایر پیام رسان ها در طول پرواز با دیگران ارتباط برقرار کنند.

امکان ارسال رایگان پیامک در پروازهای ترکیش

چه کسانی می توانند از سرویس پیام رسان ترکیش استفاده کنند؟

بلال اکشی، مدیرعامل ترکیش ایرلاینز در مورد خدمات نو کیش ایر می گوید: شرکت هواپیمایی ما در حال اضافه کردن یک پیشرفت نوآورانه دیگر به خدمات بی شماری است که برای بخش هوانوردی ترکیه انجام دادیم. ما قصد داریم رویکردی نوآورانه در زمینه فراهم کردن رضایت مشتریان داشته باشیم و اطمینان حاصل کنیم که مسافران می توانند آزادانه به نزدیکان و آشنایان خود در پرواز پیام ارسال کرده و بدون هیچ محدودیتی با آنها در تماس باشند.

سرویس پیام رسانی بدون مرز برای همه مسافران عضو باشگاه مشتریان ترکیش (Miles&Smiles) رایگان است، افراد غیرعضو نیز می توانند با پر کردن فرم عضویت حتی در طول پرواز از این سرویس بهره مند شوند. علاوه بر این اگر از مشتریان وفادار ترکیش باشید، می توانید در حین پرواز از بسته های اینترنت پیشرفته رایگان استفاده کنید.

ترکیش ایرلاینز با هدف ارائه امتیازاتی فراتر از انتظار مسافران خود در هر مرحله ای از سفر، ابتدا این سرویس را برای پروازهای داخلی و سپس به تدریج در تمامی هواپیماهای دارای اتصال به اینترنت راه اندازی خواهد کرد.

منبع: فلای تودی

به "امکان ارسال رایگان پیامک در پروازهای ترکیش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امکان ارسال رایگان پیامک در پروازهای ترکیش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید