نرم افزار و اپلیکیشن

هشدار حریرچی درباره پیک دوم و سوم شیوع کرونا

دکتر ایرج حریرچی امروز دوم اردیبهشت ماه در حاشیه نشست با رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل اظهار کرد: این گونه نیست که اگر در قم و گیلان شیوع شدید داشتیم و الآن افت کرده، پرونده این بیماری بسته شده باشد. در استان مازندران که در یک برهه زمانی، پیک بیماری وجود...

27 خرداد 1399

برای هر کاری چه سرعت اینترنتی لازم دارید؟

سرعت آپلود بسته به ISP شما (ارایه دهنده خدمات اینترنتی)، نوع اتصال اینترنتی که استفاده می کنید (از قبیل: DSL، کابل یا فیبر) و موقعیت مکانی شما می تواند متفاوت باشد. از طرفی به طور کلی، نرخ دانلود همواره بالاتر از نرخ آپلود است.

15 خرداد 1399

دور جدید رقابت AppGallery با مارکت های مطرح؛ هوآوی تمام درآمد را به توسعه دهندگان می دهد

هوآوی گفت برای رشد هرچه سریع تر فروشگاه نرم افزاری جدید خود یعنی AppGallery تا صد درصد از درآمد اپلیکیشن ها و بازی ها را به توسعه دهندگان اختصاص خواهد داد.

21 اردیبهشت 1399

طرح جدید آلفابت برای نجات اقیانوس ها و آبزیان جهان

به گزارش خبرنگاران به نقل از نیواطلس، شرکت آلفابت که شرکت مادر تخصصی گوگل محسوب می شود، امروز از اجرای ابتکار عملی موسوم به تیدال خبر داد که هدف از آن افزایش اطلاعات در مورد اقیانوس ها با هدف محافظت بهتر از حیات دریایی و منابع موجود در آنهاست.

1 اردیبهشت 1399

این ویدیو نحوه عملکرد کیبورد نامرئی سامسونگ را نشان می دهد

به تازگی ویدیویی منتشر شده که نحوه عملکرد کیبورد نامرئی سامسونگ را نمایش می دهد. این تکنولوژی Selfie Type نام دارد و سامسونگ چند روز قبل خبر معرفی آن را در نمایشگاه CES 2020 منتشر کرد. این ویدیو که در ادامه می توانید آن را مشاهده کنید، چگونگی عملکرد کیبورد نامرئی...

7 اسفند 1398

جهان به سمت بانکداری همراه؛ ما درگیر بانکداری الکترونیکی

هفته نامه عصر ارتباط - مینا والی: آمارهای جهانی نشان از رشد سریع فروش گوشی هوشمند دارند. تعداد کاربران اینترنت تلفن همراه نیز روند صعودی دارد. تلفن همراه در جهان برای کسب و کارها مهم شده است؛ مهم تر از رایانه شخصی و لپ تاپ. در ایران تعداد کاربران گوشی هوشمند...

23 آذر 1398

تمرکز 3 کشور اول توسعه یافته دنیا بر تولید نرم افزار و سخت افزار

به گزارش خبرنگاران، فریدون قاسم زاده با اشاره به نقش فناوری اطلاعات در توسعه پایدار، گفت: همانطور که می دانیم اتحادیه جهانی مخابرات (ITU)، سال 2016 را با شعار فناوری اطلاعات و ارتباطات برای اهداف توسعه پایدار - ICT for Sustainable Development Goals - نامگذاری کرده است.

7 آذر 1398

گوگل برنامه تحقیقات میدانی جنجالی خود برای اسکن چهره افراد بی خانمان را متوقف کرد

گوگل در حالی که کمتر از دو هفته دیگر باید از گوشی های پرچم دار سری پیکسل 4 رونمایی کند؛ طرح تحقیقات میدانی جنجال برانگیزی را کلید زد که البته سریعا هم مجبور به متوقف کردن آن شد.

21 آبان 1398

به روزرسانی ریلمی 3 پرو با ویژگی های جدید ارائه شد ، از بسته امنیتی تا ارتقای سطح کاربری

گوشی چینی ریلمی 3 پرو، به روزرسانی نرم افزاری جدید ، نسخه RMX1851EX-11-A.19 را دریافت می کند که شامل ویژگی های کاملاً جدیدی است و بسته های امنیتی سپتامبر 2019 را نیز شامل می شود.

10 آبان 1398