دولت کانادا اخیرا فهرستی از 85 هزار شغل تابستانی برای جوانان کانادایی منتشر کرده است

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، دولت کانادا به طور رسمی فهرست شغل های موجود در طرح مشاغل تابستانی را منتشر نمود. از سال 2015 دولت کانادا هرساله فرصت های شغلی مناسبی را در قالب برنامه مشاغل تابستانه برای 70 هزار جوان کانادایی فراهم کرده است.

دولت کانادا اخیرا فهرستی از 85 هزار شغل تابستانی برای جوانان کانادایی منتشر کرده است

در این طرح که از 23 آوریل شروع شده، جوانان در سراسر کانادا می توانند با مراجعه به بانک مشاغل کانادا (Canadas job bank) درخواست شغل تابستانی بدهند. سال جاری بیش از 85 هزار موقعیت شغلی موجود است. فقط در مونترال 5،348 شغل در دسترس واقع شده است. پس شانس خود را برای ارائه درخواست کار از دست ندهید، چرا که فقط تا 12 جولای 2019 فرصت دارید.

جالب است که سال جاری دولت کانادا برای اولین بار به جوانان متقاضی کار اجازه می دهد از طریق سرویس آنلاین یا با دانلود اپلیکیشن Job Bank app درخواست شغلی خود را ارائه کنند.

برنامه مشاغل تابستانی کانادا طرحی است که از طریق دولت حمایت می شود و به سازمان ها برای کمک به ایجاد مشاغل تابستانی با کیفیت برای جوانان کانادایی بودجه می دهد.

شما می توانید به صورت تمام وقت و برای حداقل شش هفته، از آوریل تا سپتامبر در یک محیط کاری فراگیر و مناسب کار کنید که می تواند به طور بالقوه درهای زیادی را به روی آینده تان باز کند. شما باید بین 15 تا 30 سال سن داشته باشید و بتوانید به طور قانونی در کانادا کار کنید. با وجود بیش از 85 هزار فرصت شغلی در تابستان سال جاری، این شانس را دارید که شغل مورد علاقه خود را انجام دهید.

JobBank نه تنها یک فهرست شغلی برای برنامه تابستانی تهیه می کند، بلکه منابع آنلاین متفاوتی را هم فراهم می کند تا تمام نیازهای جستجوی شغلی تان را تامین کند. سال گذشته JobBank بیش از 40 هزار تقاضای شغلی دریافت کرد. علاوه بر این، برنامه مشاغل تابستانی بیش از 70 هزار شغل دائمی در سراسر کشور ایجاد نمود.

کارفرمایانی که در برنامه مشاغل تابستانی کانادا شرکت می کنند از همه بخش ها اعم از عمومی، خصوصی و غیر انتفاعی می باشند. مشاغل دولتی فدرال و استانی واجد شرایط حضور در این برنامه نیستند.

اگر شما در حال تلاش برای پیدا کردن یک کار مناسب برای خود هستید، JobBank دارای ابزاری مفید است که می توانید از آن برای برنامه ریزی شغلی خود استفاده کنید. شما می توانید آزمونی انجام دهید که شرایط شما را با مشاغل پیشنهاد شده تطبیق دهد و حتی یک فهرست جستجوی شغلی ایجاد کند.

امکان ارائه فرم های تقاضای کار از تاریخ 23 آوریل شروع شده و تا 12 جولای ادامه خواهد داشت. پس اگر در پی یک شغل تابستانی هستید عجله کنید!

به خدمات اخذ ویزای تحصیلی بورسیه اخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

منبع: ویزا موندیال

به "دولت کانادا اخیرا فهرستی از 85 هزار شغل تابستانی برای جوانان کانادایی منتشر کرده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دولت کانادا اخیرا فهرستی از 85 هزار شغل تابستانی برای جوانان کانادایی منتشر کرده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید