بازگشت پرسپولیس و یحیی از روی خط بحران

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، تیم فوتبال پرسپولیس پس از دو پیروزی در ابتدای فصل مقابل آلومینیوم اراک باخت تا قهرمان پنج دوره متوالی لیگ برتر، خیلی زود در لیگ بیست و یکم شکست را تجربه کند. شاگردان یحیی در ادامه این رقابت ها تن به تساوی مشابه یک - یک مقابل گل گهر سیرجان و مس رفسنجان دادند تا رفته رفته به موج نقدها از عملکرد فنی بازیکنان و استراتژی های کادر فنی پرسپولیس افزوده گردد.

بازگشت پرسپولیس و یحیی از روی خط بحران

از این رو یحیی گل محمدی برای بازگشت به ساحل امن آرامش چاره ای جز کسب سه امتیاز در جدال با شاگردان علیرضا منصوریان در نفت آبادان نداشت. پرسپولیس در حالی مقابل نفت آبادان بازی کرد که یحیی برای رسیدن به سه امتیاز آن لحظات پر استرسی را به خاطر عدم دقت بازیکنان و تیم داوری تجربه کرد.

جوش و خروش او در کنار زمین و فریادهایش بر سر بازیکنان در اجرای دقیق تاکتیک های تهاجمی باعث شد تا نگاه دوربین های عکاسان و پخش زنده تلویزیونی بار ها به او جلب گردد. گل محمدی در این ملاقات باز هم روی تاکتیک همیشگی خود اصرار داشت.

سرخ ها در تقابل با شاگردان علیرضا منصوریان 69 درصد مالکیت توپ داشتند تا بیشترین دقایق بازی را تحت اختیار بگیرند. آماری که سهم نفتی ها را به 31 درصد رساند تا طلایی پوشان فوتبال باشگاهی کشور حرفی برای گفتن نداشته باشند. پرسپولیس برای حمله به سمت دروازه نفت آبادان بازی رو به جلو را در دستور کار داشت. نیمکت نشینی رضا اسدی سبب شد تا احسان پهلوان قبل از مصدومیت و کمال کامیابی نیا پس از ورود به زمین به خوبی بتوانند هافبک های تهاجمی نظیر مهدی ترابی، وحید امیری و امید عالیشاه را صاحب توپ نمایند.

سرخ ها 14 بار سمت دروازه میهمان حمله کردند که سهم مهدی ترابی در نفوذ به دفاع حریف بیشتر از بقیه بود.

عیسی آل کثیر با وجود عدم گلزنی در این ملاقات یکی از چهره ای تأثیر گذار در برد پرسپولیس بود. او با شوت های ناگهانی خود و ایجاد فشار روی مدافعان نفت آبادان باعث شد تا آن ها نتوانند خیلی جلو کشیده و همین امر باعث شد تا پرسپولیس بیش از 50 دقیقه از زمان بازی، توپ را در زمین حریف به گردش در آورد.

پرسپولیس پس از دو تساوی متوالی بار دیگر طعم برد را با تک گل میلاد سرلک چشید تا با 11 امتیاز به جمع مدعیان قهرمانی اضافه گردد. بردی که می تواند سرخ ها را در سه بازی بعدی که طبق قرعه در استادیوم آزادی برگزار می نمایند امیدوار به حضور در صدر جدول کند.

منبع: فرارو

به "بازگشت پرسپولیس و یحیی از روی خط بحران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت پرسپولیس و یحیی از روی خط بحران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید