تابستان سال جاری کجا برویم؟ ، لذت گشت و گذار در سفرهای خارجی

تابستون داره نزدیک میشه و این سوال مطرحه که تابستان سال جاری کجا برویم؟ تابستان فصل خیلی خوبی برای سفر و گشت گذار دور دنیاست. تو این فصل هوا گرمه و زمان خیلی مناسبیه که به جاهایی که رویاشون رو در ذهن داریم سفر خارجی داشته باشیم و به دنبال سفرهای تابستانی مهیج برای خودمون و انرژی مثبت برای روحون باشیم. یه برنامه ریزی عالی برای سفر باعث میشه تا خاطره های موندگاری رو از سفر به کشورهای خارجی تو ذهنتون ثبت کنین. اگر از اون دسته افرادی هستین که اهل ساحل و آب تنی و میل نوشیدنی خنک کنار ساحل هستن، تایلند بهترین مکان برای شماست. اگر اهل ورزش و جنب و جوش هستین و دلتون میخواد تا کوهنوردی هیجان انگیزی رو هم تجربه کنین، پیشنهاد ما به شما بلغارستانه. اگر هم از اون دسته آدمهای هنری هستین و دلتون میخواد تا تو سفر خارجیتون از معماری های باشکوه و موزه های باکلاس دیدن کنین، روسیه میتونه بهترین گزینه برای شما باشه. اگر هنوز هم به دنبال جواب برای سوال تابستان سال جاری کجا برویم؟ تو ذهنتون هستین، بهتره باما همراه باشین تا کمکتون کنیم خاطره های سال جاری از سفر خارجی تابستونتون کمی هیجان انگیز تر تو ذهنتون ثبت بشن...

تابستان سال جاری کجا برویم؟ ، لذت گشت و گذار در سفرهای خارجی

تایلند ، سواحل باطراوت و زیبا

تایلند تو تابستان آب و هوای گرمی داره که بارندگی های خیلی سنگینی هم تو این نطقه اتفاق می افته. بارندگی های زیاد تو تایلند باعث میشه تا طبیعت اون همواره باطراوت و سرسبز باشه. اگر بارندگی برای شما مسئله ای نداره، با سفرتون به این منطقه میتونین بهترین استفاده رو ببرید و از خلوتی های اون هم لذت کامل رو ببرید و با جاذبه های گردشگری اون هم کامل آشنا بشید. در طول تابستون گردشگران کمی به این کشور سفر میکنن و قیمت هتل ها و رستوران ها و کافه ها هم در کمترین مقدار خودش هست و در کل میتونه سفر ارزنی برای شما به حساب بیاد و یکی از فوق العاده ترین مکان ها برای سفرهای تابستانی برای شماست.

روسیه، آب و هوای خنک

تابستون یکی از بهترین فصل ها برای سفر به روسیه هست. گرمای این منطقه خلی لذت بخشه و جاذبه هایی که در طول سرما قابل مشاهده و گردش نبودن، تو این فصل باز هستن و به ساعت طبیعی خودشون مشغول به کارن. اگر در طول تابستون به این منطقه سفر میکنین، سعی کنین چمدانتون خیلی سبک باشه چون نیازی به لباس های گرم ندارین اما ممکنه گاهی با باران های زیادی هم رو به رو بشید.

وارنا

دمای هوا در وارنا بسیار مطلوبه و میتونین از سواحل فوق العاده بلغارستان لذت ببرین. گردشگران بسیاری تو این فصل به وارنا میان تا از ساحل های فوق العاده تمیز با ماسه های طلایی و زیباش لذت ببرن. دریای این منطقه بسیار آبی و آفتابش هم فوق العاده درخشانه. بنابراین همه چیز برای لذت بردن از شما در سفرتون به این منطقه فراهم هست.این مکان یکی از فوق العاده ترین مکان ها برای سفرهای تابستانی هست.

منبع: همگردی

به "تابستان سال جاری کجا برویم؟ ، لذت گشت و گذار در سفرهای خارجی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تابستان سال جاری کجا برویم؟ ، لذت گشت و گذار در سفرهای خارجی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید