تمامی مسابقات و اردوهای کشتی تا اطلاع ثانوی لغو شد

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، با توجه به مصوبه پیشین ستاد عالی مقابله با کرونا در ورزش کلیه مسابقات و اردوهای پیش روی فدراسیون کشتی در سطح کشور در اسفندماه سال جاری لغو شد.

تمامی مسابقات و اردوهای کشتی تا اطلاع ثانوی لغو شد

بر این اساس و در ادامه این مصوبات با توجه به اطلاعیه شماره 6 ستاد مقابله با کرونا در ورزش، فدراسیون کشتی به منظور پیشگیری از شیوع این ویروس خطرناک، بخشنامه ای را به کلیه هیأت های کشتی استان ها به شرح زیر بیان نمود:

به اطلاع می رساند، با توجه به اهمیت پیشگیری از شیوع کرونا و به تبعیت از دستورات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت ورزش و جوانان ضرورت دارد، ضمن در دستور کار قرار دادن اجرای نکات ذیل، بدون هر گونه اغماض نسبت به رعایت آن اقدام فرمائید:

1 - تمام هیأت های کشتی استان و شهرستان ها و باشگاه های کشتی فعال در سطح کشور، مکلف به رعایت دستورالعمل های بهداشتی و تصمیمات اتخاذ شده مراجع ذی صلاح در این زمینه بوده و نسبت به اجرای تکالیف ابلاغی در سطح استانی، شهرستانی و بخش ها و باشگاه ها مسئول خواهند بود.

2 - برگزاری کلیه مسابقات استانی و شهرستانی و اردوها لغو شود.

3 - برگزاری تمام کلاس ها، دوره های آموزشی، کارگاه ها و نشست های مرتبط لغو می شود.

4- مجدداً تاکید می شود که رعایت هر گونه سیاست یا تصمیمات ابلاغ شده توسط ستاد پیشگیری از کرونای کشور از زمان ابلاغ الزامی است.

امید است با همدلی و وفاق بیش از پیش و در سایه عنایت خداوند متعال و با بردباری و صبوری مردم شریف ایران، در این برهه از زمان هم مسائل را پشت سر بگذاریم.

از درگاه خداوند سبحان سلامتی و سربلندی را برای کلیه تلاشگران عرصه مبارزه با این ویروس و همچنین شما همکاران محترم و خانواده های گرامی تان آرزومندم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تمامی مسابقات و اردوهای کشتی تا اطلاع ثانوی لغو شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمامی مسابقات و اردوهای کشتی تا اطلاع ثانوی لغو شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید