ثبت نام 64 نفر برای شورای شهر تبریز در مجموع چهار روز ، ثبت نام 29 نفر برای شورای شهر تبریز در روز چهارم ثبت نام

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، خبرگزاری خبرنگاران-سعید برزگر، معاون فرماندار و جانشین ستاد انتخابات شهرستان تبریز در خاتمه چهارمین روز ثبت نام از داوطلبین ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر، جزییات ثبت نام را بیان نمود؛ که بر این اساس: تعداد کل ثبت نام کنندگان قطعی در تمام شهرهای شهرستان تبریز در روز چهارم 32 نفر می باشد.

ثبت نام 64 نفر برای شورای شهر تبریز در مجموع چهار روز ، ثبت نام 29 نفر برای شورای شهر تبریز در روز چهارم ثبت نام

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ از 32 نفر ثبت نام کننده قطعی در روز چهارم، تعداد 29 نفر برای شورای شهر #تبریز ثبت نام کرده اند که 24 نفر از آنها مرد و 5 نفر زن می باشد.

از 32 نفر ثبت نام کننده قطعی در روز چهارم، تعداد 3 نفر برای شورای شهر #باسمنج ثبت نام کرده اند که هر 3 نفر آنها مرد می باشند.

تعداد کل ثبت نام کنندگان قطعی در تمام شهرهای شهرستان تبریز در مجموع چهار روز 73 نفر می باشد.

از مجموع 73 نفر ثبت نام کننده قطعی در چهار روز، تعداد 64 نفر برای شورای شهر #تبریز ثبت نام کرده اند که 52 نفر از آنها مرد و 12 نفر زن می باشد.

از مجموع 73 نفر ثبت نام کننده قطعی در چهار روز، تعداد 2 نفر برای شورای شهر #خسروشاه ثبت نام کرده اند که هر 2 نفر آنها مرد می باشند.

از مجموع 73 نفر ثبت نام کننده قطعی در چهار روز، تعداد 3 نفر برای شورای شهر #سردرود ثبت نام کرده اند که 2 نفر از آنها مرد و یک نفر زن می باشد.

از مجموع 73 نفر ثبت نام کننده قطعی در چهار روز، تعداد 4 نفر برای شورای شهر #باسمنج ثبت نام کرده است که هر 4 نفر آنها مرد می باشند.

کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان تبریز

منبع: خبرگزاری آریا

به "ثبت نام 64 نفر برای شورای شهر تبریز در مجموع چهار روز ، ثبت نام 29 نفر برای شورای شهر تبریز در روز چهارم ثبت نام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام 64 نفر برای شورای شهر تبریز در مجموع چهار روز ، ثبت نام 29 نفر برای شورای شهر تبریز در روز چهارم ثبت نام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید