حضور 6 کبدی کار کرمانشاهی در اردوهای تیم ملی کبدی

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، مختار صیدی در تبادل نظر با خبرنگاران اظهار کرد: سال گذشته در مسابقات قهرمانی کشور که با حضور کمیته فنی و فدراسیون کبدی در 2 بخش آقایان و بانوان برگزار گردید تعداد 60 ورزشکار در مرحله اولیه برای حضور در تیم ملی انتخاب شدند.

حضور 6 کبدی کار کرمانشاهی در اردوهای تیم ملی کبدی

وی با اشاره به اینکه هشت نفر از ورزشکاران کرمانشاهی در مرحله اولیه انتخاب شده بودند، اضافه کرد: پس از آنالیز و گذراندن مراحل مختلف برای انتخاب نهایی تعداد 25 نفر راهی اردوهای آمادگی تیم ملی شدند که از این تعداد 6 نفر از ورزشکاران کرمانشاهی نیز حضور دارند.

رئیس هیأت کبدی استان کرمانشاه توضیح داد: با اعلام فدراسیون کبدی هفتمین مرحله اردوهای تیم ملی بانوان و نهمین مرحله از اردوهای تیم ملی آقایان ایران برای حضور در مسابقات 2022 هانگژو از 23 فروردین ماه شروع شده است.

صیدی با اشاره به اسامی بازیکنان کرمانشاهی دعوت شده به تیم ملی، بیان نمود: اردوهای تیم ملی بانوان تا چهار اردیبهشت ماه امسال با حضور سه ورزشکار کرمانشاهی آزاده صیدی، اسماً فخری و فاطمه کرمی ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: بعلاوه در بخش آقایان نیز سه ورزشکار کرمانشاهی میلاد احمدی، محمد قربانی و محمد امین نصرتی تا هشت اردیبهشت در اردوی آمادگی تیم ملی به سر خواهند برد.

صیدی خاطر نشان کرد: اردوهای آمادگی در استان تهران در حال برگزاری است و در نهایت تیم ملی کبدی ایران برای شرکت در مسابقات آسیایی هانگ ژو چین شهریور ماه امسال اعزام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "حضور 6 کبدی کار کرمانشاهی در اردوهای تیم ملی کبدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور 6 کبدی کار کرمانشاهی در اردوهای تیم ملی کبدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید