خبرنگاران دریادارسیاری: ارتش آمادگی دفع هرگونه تهدید احتمالی علیه کشور را دارد

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، تهران-خبرنگاران- معاون هماهنگ کننده ارتش در دیدار با اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بر آمادگی کامل نیروهای چهارگانه ارتش جمهوری اسلامی ایران در دفع قاطع هرگونه تهدید احتمالی علیه کشور تاکید کرد.

خبرنگاران دریادارسیاری: ارتش آمادگی دفع هرگونه تهدید احتمالی علیه کشور را دارد

به گزارش روز دوشنبه وبلاگ کاتالوگ و بروشور از روابط عمومی ارتش، امیر دریادار سیاری، معاون هماهنگ کننده ارتش با حضور در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اعضای این کمیسیون دیدار و گفت وگو کرد.

ضرورت بازنگری و ارتقای بودجه ارتش در ردیف های اعتباری بودجه سال 1400 و الزام دولت بر اولویت دهی به بودجه امور دفاعی نیروهای مسلح از جمله موضوعات اصلی این دیدار بود.

بررسی تطبیقی ردیف های اختصاص یافته به ارتش در بودجه امسال و سال 1400 نیز در دیدار حاج بابایی، رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با امیر دریادار سیاری از جمله مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

دریادار سیاری در این دیدارها مهمترین فعالیتهای ارتش جمهوری اسلامی ایران در حوزه های عملیاتی، اطلاعاتی و راهبردی را نیز تشریح و بر آمادگی کامل نیروهای چهارگانه آجا در دفع قاطع هرگونه تهدید احتمالی علیه ایران اسلامی تاکید کرد.

در این دیدار سرتیپ مسعود مقدس، معاون طرح و برنامه و بودجه ارتش نیز دریادار سیاری را همراهی کرد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران دریادارسیاری: ارتش آمادگی دفع هرگونه تهدید احتمالی علیه کشور را دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران دریادارسیاری: ارتش آمادگی دفع هرگونه تهدید احتمالی علیه کشور را دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید