درخواست گل محمدی از پرسپولسی ها: سکوت و تمرکز!

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در تمرین امروز این تیم به بازیکنانش توصیه مهمی کرد.

درخواست گل محمدی از پرسپولسی ها: سکوت و تمرکز!

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ کاتالوگ و بروشور، امروز طبق برنامه ای که کادرفنی پرسپولیس در نظر گرفت بازیکنان این تیم در زمین مرکز ملی فوتبال تمرینات خود را دنبال کردند.

با توجه به لغو سفر روز گذشته و جلسه تمرینی که سرخپوشان از دست دادند یحیی گل محمدی ترجیح داد برای تیمش برنامه تمرینی بگذارد تا بیشتر از این شاگردانش دچار افت نشوند.

امروز گل محمدی در تمرین بازیکنان را دور خود فراخواند و به آنها گفت با توجه به اتفاق روی داده بابت لغو سفر به عربستان و حواشی ایجاد شده هیچ یک از اعضای تیم در این باره مصاحبه ننمایند و در فضای مجازی نیز در این باره واکنشی نشان ندهند و اگر لازم باشد خودش در این باره صحبت می نماید و نیازی نیست سایر افراد تیم در خصوص این ماجرا ورود نمایند.

سرمربی پرسپولیس به شاگردانش تاکید نموده به میزان کافی تیم بابت اتفاق اتفاق افتاده تمرکزش را از دست داده و از حالا همه بازیکنان و سایر اعضای تیم فقط تمرکز خود را برای بازی با الهلال بگذارند.

بازیکنان پرسپولیس بعد از تمرین امروز در هتل المپیک مستقر شده اند تا زمان پرواز به ریاض تعیین گردد.

هنوز باشگاه به اعضای تیم بابت زمان پرواز خبری اعلام ننموده است. حتی ممکن است قرمزپوشان مرکز فردا راهی عربستان شوند که در آن صورت علاوه بر معطلی ویزای فرودگاهی، برای تست کرونا نیز معطلی دیگری خواهند داشت و در نتیجه جلسه تمرینی فردا را نیز به احتمال زیاد از دست می دهند.

تیم پرسپولیس از مرحله یک چهارم نهایی روز شنبه پیش رو باید با الهلال عربستان بازی کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "درخواست گل محمدی از پرسپولسی ها: سکوت و تمرکز!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست گل محمدی از پرسپولسی ها: سکوت و تمرکز!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید