زاهدان، نخستین محموله سنگ از بندر چابهار صادر شد

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: اولین محموله سنگ ساختمانی از بندر چابهار به مقصد کشورهای حوزه دریای عمان در کمتر از 12 ساعت صادر شد.

زاهدان، نخستین محموله سنگ از بندر چابهار صادر شد

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور از چابهار، به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان، بهروز آقایی با اشاره به فرایند توسعه بندر چابهار در زمینه صادرات به کشورهای مختلف، گفت: اولین محموله سنگ ساختمانی از بندر چابهار به مقصد کشورهای حوزه دریای عمان در کمتر از 12 ساعت صادر شد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به صادرات محموله سنگ به کشورهای حوزه دریای عمان، اظهار داشت: با توجه به بازاریابی های اجرا شده برای صادرات سنگ، روز گذشته اولین محموله سنگ صادراتی به مقصد کشور عمان بارگیری شد. این محموله سنگ ساختمانی که به صورت برش خورده و پرداخت شده و در بسته بندی پالتی بود، برای ارسال از مبدأ اصفهان به مقصد کشور عمان، از بندر شهید بهشتی چابهار بارگیری شد.

وی با بیان اینکه این بار به صورت صادرات مستقیم و با همکاری شایسته گمرک در کمتر از 12 ساعت به داخل شناور منتقل شد، گفت: در حالی که می شد سه روز برای عملیات گمرکی زمان صرف کرد، با همکاری گمرک، مدت زمان بارگیری و ارسال به کمتر از 12 ساعت کاهش یافت. این شروع صادرات اولین محموله سنگ به کشورهای حوزه دریای عمان از بندر چابهار بود و صادرات محموله های بعدی در ماه آینده و با حجم بیشتر تحقق می یابد.

ت

منبع: تسنیم

به "زاهدان، نخستین محموله سنگ از بندر چابهار صادر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زاهدان، نخستین محموله سنگ از بندر چابهار صادر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید