زندگی دختر 35 ساله با جسد پدر

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، دختر جوانی که ناتوان ذهنی بود، بعد از مرگ پدرش در خانه چند روز کنار جسد وی زندگی کرد.

زندگی دختر 35 ساله با جسد پدر

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور به نقل از روزنامه ایران، ساعت 17:30 یکشنبه 18 اسفند اهالی ساختمانی در شهرک غرب از بوی نامطبوعی که در ساختمان به مشام می رسید تعجب کرده و با پلیس و آتش نشانی تماس گفتند. به دنبال اعلام این خبر، مأموران راهی محل شدند و در بررسی ها معین شد که منشأ بوی نامطبوع، یکی از واحدهای ساختمان است.

طبق گفته ساکنان ساختمان، مرد میانسالی به همراه دختر 35 ساله اش که کم توان ذهنی بود، در آن خانه سکونت داشتند. این در حالی بود که ساکنان ساختمان مدعی بودند که چند روزی است پیرمرد و دخترش را ندیده اند.

مأموران چند بار زنگ خانه را به صدا در آوردند و از آنجا که کسی پاسخگو نبود، پس از هماهنگی با بازپرس کشیک قتل پایتخت به کمک مأموران آتش نشانی وارد خانه شدند. آنها با ورود به خانه با جسد مرد 80 ساله ای روبه رو شدند که چند روزی از مرگش می گذشت اما صحنه عجیب تر، حضور دختر جوان این پیرمرد بود که کنار جسد در حال گریه کردن بود.

این دختر 35 ساله چند روز کنار جسد پدرش مانده و توان خبر دادن مرگ او را نداشت. بلافاصله موضوع به بازپرس واحدی از شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی تهران مخابره شد و به دستور بازپرس، دختر جوان به اورژانس اجتماعی تحویل داده شد و جسد پیرمرد برای معین شدن علت مرگ به پزشکی قانونی رفت.

منبع: همشهری آنلاین

به "زندگی دختر 35 ساله با جسد پدر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زندگی دختر 35 ساله با جسد پدر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید