ضعف های تیم ملی نگران کننده است، ویلموتس مراقب عراق و بحرین باشد

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، تیم ملی فوتبال کشورمان در پی ارائه فوتبالی تهاجمی مقابل تیم ملی کامبوج، این تیم را با 14 گل شکست داد تا سومین پیروزی پر گل تاریخ فوتبال ایران در این بازی رقم بخورد.

ضعف های تیم ملی نگران کننده است، ویلموتس مراقب عراق و بحرین باشد

مسعود اقبالی کارشناس فوتبال کشور در مصاحبه با وبلاگ کاتالوگ و بروشور در مورد این بازی گفت: علیرغم این که 14 گل به کامبوج زدیم، اما ضعف هایی در تیم دیده می گردد که باید در اسرع وقت رفع گردد.

وی اضافه کرد: در این بازی اصول حمله و دفاع به خوبی رعایت نشد و اگر تیمی قدرتمند تر از کامبوج مقابل ما بازی می کرد قطعا با این شیوه و سبک و سیاق به مشکل بر می خوردیم. نباید به خاطر این پیروزی پر گل ضعف ها نادیده گرفته گردد و برای بازیهای بعد هم در باد این پیروزی بخوابیم.

مدرس رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا تاکید نمود: اگر این نقاط ضعف از بین نرود، احتمال این که مقابل بحرین و عراق به مشکل و بن بست تاکتیکی بخوریم هست. به خصوص برابر عراق که با فوتبال خاصی که دارد همواره تیم های ایرانی را دچار مشکل نموده است.

اقبالی با اشاره به عدم حفظ توپ بین بازیکنان گفت: در این بازی که تیم مقابل خیلی ضعف داشت، باز هم بازیکنان ما در حفظ توپ مستمر پیروز نبودند و تعداد پاسهای متوالی و سالم آنها زیاد نبود. این یکی از مشکلاتی است که می تواند باعث نگرانی برای روزهای آینده باشد.

مربی پیشین چند تیم لیگ رجحان با اشاره به صحنه برخورد پورعلی گنجی با دروازه بان کامبوج گفت: این یکی از مشکلاتی است که تیم ملی با آن روبرو است. متاسفانه خشونت در فوتبال ایران ذاتی است و بین بازیکنان ما نهادینه شده است و ممکن است در بازیهای حساس تر با تیم های نزدیک تر، این خشونت باعث متضرر شدن تیم ملی و فوتبال ما گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ضعف های تیم ملی نگران کننده است، ویلموتس مراقب عراق و بحرین باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضعف های تیم ملی نگران کننده است، ویلموتس مراقب عراق و بحرین باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید