قادری: دوگانگی در اجرای طرح نکاشت کنار گذاشته شود

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر قرار است که به دلیل اجرای طرح نکاشت در استان اصفهان و استان های دیگر پولی پرداخت شود باید به مردم حوزه زرقان نیز پرداخت شده و این دوگانگی ها کنار گذاشته شود.

قادری: دوگانگی در اجرای طرح نکاشت کنار گذاشته شود

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، جعفر قادری در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس در تذکرات شفاهی خود بیان نمود: وزارت راه و شهرسازی در امضا و اجرای قطعه 8 آزادراه شیراز - اصفهان اقدام کند و در خصوص قرارداد مشارکتی کمربندی شمال شرق شیراز با توجه به اینکه قرارداد امضا شده است، تسریع کند.

وی در تذکری خطاب به وزیر نفت گفت: از این وزارتخانه می خواهیم خوراک 120 هزار بشکه ای پالایشگاه پارس فرایند فارس را برگرداند چرا که سرمایه گذار هزینه کرده است و باید این خوراک برگردانده و تامین شود تا این پالایشگاه توسعه یابد.

کننده مردم شیراز خطاب به وزارت نیرو اظهار کرد: انتظار داریم در تامین مالی باقیمانده خط دوم انتقال آبی با توجه به سرمایه گذاری های اجرا شده اقدام کنند چرا که فقط 14 کیلومتر از این جهت به جای مانده که تکمیل شود و مردم بتوانند از آن استفاده کنند.

قادری در ادامه افزود: بزرگراه شیراز - عسلویه یکی از بزرگراه های پرتعدد است که هر هفته شاهد تلفات جانی و مالی می باشد، نیاز است وزارت نفت با توجه به اینکه حجم قابل توجه کالا و نیروی انسانی از عسولیه به این سمت منتقل می شود، در این پروژه مشارکت کند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در ارتباط با طرح نکاشت مطرح نمود: اگر قرار است که به دلیل اجرای این طرح در استان اصفهان و استان های دیگر پولی پرداخت شود چرا نباید به مردم حوزه انتخابیه ام پرداخت شود؟ این دوگانگی ها باید کنار گذاشته شود.

وی در انتها گفت: وزارت راه و شرکت حمل و نقل و انتهاه ها باید نسبت به قراردادهای خود در خصوص راه های روستایی اقدام کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "قادری: دوگانگی در اجرای طرح نکاشت کنار گذاشته شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قادری: دوگانگی در اجرای طرح نکاشت کنار گذاشته شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید