ماتراتزی: لازم بود بالوتلی را کتک بزنم و زدم! ، منتقدانم باید بر زمینی که راه می رفتم، بوسه می زدند

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، مدافع سابق تیم ملی ایتالیا درباره ماجرای جنجالی که 10 سال پیش در اتوبوس تیم اینتر با درگیری با هم تیمی اش به راه انداخت، توضیح داد.

ماتراتزی: لازم بود بالوتلی را کتک بزنم و زدم! ، منتقدانم باید بر زمینی که راه می رفتم، بوسه می زدند

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، مارکو ماتراتزی فاش کرد که 10 سال پیش، یعنی همان سال که با هدایت ژوزه مورینیو در اینتر پیروز به کسب سه گانه شد، در یکی از سفرهای نراتزوری و در اتوبوس این تیم با هم تیمی سابقش ماریو بالوتلی درگیری فیزیکی پیدا کرد. او همچنین از مورینیو دفاع کرد و پاسخ آنهایی که از او به خاطر ماجرای درگیری اش با زین الدین زیدان در فینال جام جهانی 2006 آلمان انتقاد کرده بودند را هم داد.

ماتراتزی در یک گفت و گوی اینستاگرامی با آشپز و طرفدار دو آتشه تیم اینتر، داوید اولاندی به سؤالی درباره جنجال معروفی که پس از بازی اینتر و بارسلونا در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپای سال 2010 رخ داد - زمانی که بالوتلی تعویضی پس از بازی پیراهنش را به زمین کوبید و ماتراتزی هم او را تا رختکن تعقیب کرد و آنجا از خجالتش درآمد - گفت: بله درست است. من آنجا یک کتک درست و حسابی او را زدم. من عاشق ماریو هستم اما او آن روز واقعاً به چنین چیزی نیاز داشت. الان دوباره ما با هم دوست هستیم، در واقع مانند برادر هستیم اما هنوز هم می گویم که او واقعاً آن روز نباید آن حرکت را انجام می داد. پرتاب کردن پیراهن بر زمین بعد از سوت پایان اما بدترین کاری نبود که ماریو آن روز انجام داد. قبل از بازی در اتوبوس تیم او به ما گفت امروز می خواهم بد بازی کنم. من هم قول دادم اگر دست از پا خطا کند به حسابش برسم.

ماتراتزی ادامه داد: وقتی ماریو از نیمکت به زمین بازی رفت، به جای اینکه توپ را بردارد و یک ضد حمله بزند از همان میانه میدان شوت زد. دیه گو میلیتو می خواست او را بُکشد. ما ماریو را قبول داشتیم. او گل های زیادی می زد و در پیروزی ما سهیم بود اما یک هفته بعد از آن، من از مورینیو خواستم که در تمرینات مرا در تیم مقابل بالوتلی قرار دهد و فقط چند ثانیه طول کشید که او را به رختکن برگرداندم. من واقعاً پدر بالوتلی را دوست داشتم. یادم است بعد از یک بازی مان مقابل روبین کازان او به ماریو گفت: بازی ات را دوست نداشتم. بیشتر به هم تیم هایت کمک کن و در خدمت تیم باشد. در ضمنًً دست از عیاشی هم بردار. پدر او عجب الگویی بود.

در آن روزها که مورینیو سرمربی اینتر بود، میان او و ماتراتزی رابطه خوبی شکل گرفت. مدافع سابق تیم ملی ایتالیا درباره رابطه اش با آقای خاص هم گفت: هیچکس نمی تواند در برقراری روابط تأثیرگذار با بازیکنان به پای مورینیو برسد. علاوه بر آن او واقعاً آدم باهوشی است. او اخیراً در تکرار پیروزیت هایش مشکلاتی داشته است. تاتنهام اما تیمی جوان و در عین حال قدرتمند دارد و به همین دلیل من امیدوارم که او بتواند پیروزی هایش را از سر بگیرد.

ماتراتزی بیش از هر چیز دیگری به خاطر ماجرای درگیری اش با زیدان در فینال جام جهانی 2006 و ضربه سر کاپیتان وقت خروس ها به سینه او معروف شد. او اما هنوز هم می گوید کاری نکرده بود که سزاوار چنان عکس العملی از زیدان باشد. ماتریکس گفت: زیدان بعد از آن ماجرا تحت محافظت و حمایت فرانسوی ها قرار گرفت اما در ایتالیا، هموطنانم مرا تکه تکه کردند که البته به نظر من آنها ایتالیایی واقعی نیستند. من یک وطن پرست هستم و همیشه از اعتبار و شرف ایتالیا دفاع می کنم. انتقادی که آنها بعد از جام جهانی از من کردند، بیش از هر چیزی مرا آزار داد. آن افرادی که از من انتقاد می کردند باید بر زمینی که من رویش قدم گذاشته بودم، بوسه می زدند، چون خودشان دیدند که من گل تساوی ایتالیا را در فینال زدم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ماتراتزی: لازم بود بالوتلی را کتک بزنم و زدم! ، منتقدانم باید بر زمینی که راه می رفتم، بوسه می زدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماتراتزی: لازم بود بالوتلی را کتک بزنم و زدم! ، منتقدانم باید بر زمینی که راه می رفتم، بوسه می زدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید