مجیدی: از بازیکنانم سپاسگزارم و به آنها تبریک می گویم

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، سرمربی استقلال می گوید تیمش در هر دو نیمه بازی مقابل نفت مسجد سلیمان، تیم برتر میدان بوده است.

مجیدی: از بازیکنانم سپاسگزارم و به آنها تبریک می گویم

به گزارش ایسنا، فرهاد مجیدی سرمربی استقلال پس از پیروزی 3 بر صفر تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان در هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر گفت: بازی خوبی بود. کیفیت چمن ورزشگاه خوب نبود اما استقلال در هر دو نیمه تیم برتر میدان بود. از بازیکنان تیمم تشکر می کنم چون خیلی خوب بازی کردند. نفت مسجد سلیمان هم تیم خوب و دونده ای بود و در کل بازی خوبی را شاهد بودیم.

او درباره قهرمانی استقلال در نیم فصل رقابت های لیگ برتر و انتقاداتی که به لحاظ فنی به این تیم می کنند، گفت: مسائل فنی در تیم ما وجود دارد و ما باید برای نیم فصل دوم آن را برطرف کنیم. من از بازیکنان تیمم، ممنون هستم و به آن ها تبریک می گویم. هدف من در نیم فصل اول این بود که تیم من کمترین گل را بخورد و هیچ شکستی را متحمل نشود. من به بازیکنان تیمم بابت قهرمانی نیم فصل تبریک می گویم. چیزی که برای من مهم تر بود، شخصیت تیمی استقلال، کمتر گل خوردن و نباختن بود که محقق شد و بازیکنان تیم من سهم زیادی در این موضوع داشتند. ما باید در نیم فصل دوم محکم تر و بهتر بازی کنیم. خیلی مسائل هست که باید به آن ها برسیم و خود را ترمیم کنیم تا تیم بهتری در نیم فصل دوم باشیم.

منبع: فرارو

به "مجیدی: از بازیکنانم سپاسگزارم و به آنها تبریک می گویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجیدی: از بازیکنانم سپاسگزارم و به آنها تبریک می گویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید