کومان از همراهی بارسلونا مقابل والنسیا و اتلتیکومادرید محروم شد

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، سرمربی تیم فوتبال بارسلونا در دو بازی بعدی تیمش در لالیگا که بازی های حساسی هم هستند نمی تواند روی نیمکت این تیم بنشیند.

کومان از همراهی بارسلونا مقابل والنسیا و اتلتیکومادرید محروم شد

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور و به نقل از نشریه آ اس اسپانیا، تیم فوتبال بارسلونا پنجشنبه شب نه تنها فرصت صدرنشینی بلکه سرمربی اش را هم برای دو بازی بعدی از دست داد.

کاتالان ها که در خانه میزبان گرانادا بودند در حالی که تا دقیقه 63 از این تیم جلو بودند، بازی را با شکست 2 بر یک به سرانجام رساندند. سه دقیقه بعد از به ثمر رسیدن گل تساوی گرانادا بود که رونالد کومان سرمربی هلندی کاتالان ها به دلیل اعتراض شدید به داور از او کارت قرمز گرفت و اخراج شد تا ادامه بازی و باز شدن مجدد تیمش را از روی سکوها تماشا کند.

اما با توجه به ماهیت اخراجش، سرمربی هلندی کاتالان ها از نشستن روی نیمکت این تیم در دو بازی بعدی بارسلونا هم محروم خواهد بود و از شانس بد بارسایی ها هر دو بازی برابر رقبایی سرسخت مانند والنسیا و اتلتیکومادرید است. البته او می تواند دستورات لازم را به وسیله دستیارانش به بازیکنان انتقال دهد اما اجازه ندارد روی نیمکت و محوطه فنی مربیان حضور داشته باشد.

طبق قوانین انضباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا، مربیانی که با کارت مستقیم داور جریمه شوند، دو جلسه از همراهی تیم شان محروم خواهند بود.

بارسلونا روز یکشنبه هفته آینده از ساعت 23:30 میهمان والنسیا خواهد بود و شنبه هفته بعد از آن هم از ساعت 18:45 از اتلتیکومادرید صدرنشین پذیرایی خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کومان از همراهی بارسلونا مقابل والنسیا و اتلتیکومادرید محروم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کومان از همراهی بارسلونا مقابل والنسیا و اتلتیکومادرید محروم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید