آئودی RS7 اکسکلوسیو؛ فقط 23 دستگاه!

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، آئودی برای آر اس 7 اکسکلوسیو ادیشن از کد رنگ ویژه مشکی با نام مامبا بلک پرل استفاده نموده که در سایه های ایجاد شده روی بدنه می توان طیف هایی از آبی را نیز مشاهده کرد.

آئودی RS7 اکسکلوسیو؛ فقط 23 دستگاه!

آئودی یکی از خاص ترین محصولات خود در سال 2022 را روانه بازار می نماید. آر اس 7 اکسکلوسیو ادیشن تنها محدود به 23 دستگاه خواهد بود و جزئیات ویژه ای شامل کیت بدنه و بروزرسانی کابین را در مقایسه با نسخه استاندارد این آئودی، همراه خود دارد.

قیمت از حدود 170 هزار دلار کلید می خورد که در مقایسه با نسخه استاندارد آر اس 7 مدل 2022 با برچسب قیمت 119595 دلار، تفاوت چشمگیری دارد.

آئودی برای آر اس 7 اکسکلوسیو ادیشن از کد رنگ ویژه مشکی با نام مامبا بلک پرل استفاده نموده که در سایه های ایجاد شده روی بدنه می توان طیف هایی از آبی را نیز مشاهده کرد. کیت بدنه ویژه شامل پنل هایی از فیبرکربن می گردد که در اسپویلر جلو، قاب آینه ها و دیفیوزر عقب نیز استفاده شده است.

رینگ های تیره 22 اینچی با طراحی 5 پره V شکل نیز بطور اختصاصی برای آر اس 7 اکسکلوسیو آماده شده است. برای تایر ها نیز از سایز 30/285 استفاده شده است. سیستم ترمز نیز مجهز به دیسک های سرامیکی بزرگ و کالیپر های آبی رنگ است. روتور ها در محور جلو 17.3 اینچی و در عقب 14.6 اینچی هستند.

فضای داخل کابین نیز ترکیبی زیبا از چرم بسیار باکیفیت مشکی و جزئیات آبی رنگ را ارائه می دهد که البته هنوز تصاویر دقیق این بخش منتشر نشده است.

پیشرانه آئودی آر اس 7 اکسکلوسیو

در بخش پیشرانه آئودی تازه و فراوری محدود از پیشرانه 4 لیتری 8 سیلندر توربودوقلو با 591 اسب بخار خروجی و 800 نیوتن متر گشتاور استفاده شده که خودرو را طی 3.5 ثانیه از حالت توقف به سرعت 96 کیلومتر برساعت می رساند. بیشینه سرعت نیز برابر با 306 کیلومتر بر ساعت است. این پیشرانه هیچ تفاوتی با نسخه استاندارد آر اس 7 ندارد و مشتریان حدود 48 هزار دلار بیشتر را صرفا هزینه تزئینات بدنه و کابین خواهند کرد!

در بخش جعبه دنده از نمونه 8 سرعته اتوماتیک استفاده شده و سامانه تمام چرخ محرک اختصاصی آئودی با نام کواترو نیز در شرایط فعال قرار گرفته است. سیستم اگزوز نیز بروزرسانی شده و خروجی های مجذوب کننده مشکی رنگ آن در دیفیوزر چشم انداز ای آتشین ایجاد نموده است.

منبع: فرادید

به "آئودی RS7 اکسکلوسیو؛ فقط 23 دستگاه!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آئودی RS7 اکسکلوسیو؛ فقط 23 دستگاه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید