شروع اجرای طرح ویژه نظارت بر تاکسیرانان فاقد ماسک در قزوین

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی قزوین از اجرای طرح ویژه نظارت بر تاکسیرانان فاقد ماسک و برخورد قانونی با آن ها اطلاع داد.

شروع اجرای طرح ویژه نظارت بر تاکسیرانان فاقد ماسک در قزوین

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور قزوین، اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: با توجه به خیز موج چهارم کرونا و افزایش مبتلایان به این ویروس و مصوبه ستاد مقابله با کرونای استان مبنی بر ضرورت رعایت دستورالعمل های بهداشتی، طرح ویژه نظارت بر تاکسیرانان فاقد ماسک به اجرا درآمد.

عرشیان ادامه داد: بر اساس این طرح، خودرو های گشت و بازرسی سازمان تاکسیرانی با استقرار روزانه در میادین اصلی و ایستگاه ها و خطوط تاکسیرانی و نقاط پرتردد، مدارک رانندگانی را که در هنگام جابه ­جایی مسافر از ماسک استفاده نمی نمایند ضبط و آن ها را به کمیته انضباطی سازمان تاکسیرانی معرفی می نمایند که در این کمیته با آنان برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی توضیح داد: پارسال 77 نفر از تاکسیرانان فاقد ماسک به هیئت انضباطی سازمان تاکسیرانی معرفی شدند که برخورد قانونی با آنان، شامل جریمه نقدی و درج اخطار کتبی در پرونده صورت گرفت.

وی اضافه کرد: شهروندان در صورت مشاهده تخلف استفاده نکردن از ماسک می توانند موارد را با شماره ارتباطات مردمی 137 و یا سامانه ارتباطات مردمی سازمان تاکسیرانی به شماره 33848 در میان بگذارند.

منبع: جام جم آنلاین

به "شروع اجرای طرح ویژه نظارت بر تاکسیرانان فاقد ماسک در قزوین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع اجرای طرح ویژه نظارت بر تاکسیرانان فاقد ماسک در قزوین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید