شروع پایش اطلاعات متقاضیان خرید خودرو

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، مهدی تقدسی اضافه نمود: با توجه به زمان بندی اعلام شده، با اتمام مهلت افتتاح حساب وکالتی (20 تا 29 اردیبهشت)، کار پایش اطلاعات افراد متقاضی به منظور واریز 100 میلیون تومان و مسدود کردن آن و سپس ارسال اطلاعات متقاضیان از بانک ها به سامانه شروع شد.

شروع پایش اطلاعات متقاضیان خرید خودرو

به گزارش تسنیم، وی ادامه داد: بر اساس اطلاعات رسیده به سامانه تخصیص یکپارچه خودروها، سایت سامانه از سوم تا 10 خرداد ماه برای ثبت درخواست متقاضیان خرید خودرو فعال خواهد شد.

مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو اضافه نمود: فقط متقاضیان واجد شرایط که اطلاعات آن ها از سوی بانک ها به سامانه ارسال گردد، می توانند از 3 تا 10 خرداد برای ثبت نام اولیه به منظور تشکیل فهرست نوبت دهی در سامانه به آدرس esalecar.ir اقدام کنند.

تقدسی اضافه نمود: متقاضیان ثبت نام در مرحله دوم طرح یکپارچه فروش خودرو های داخلی از 20 تا 29 اردیبهشت فرصت داشتند برای افتتاح حساب وکالتی و واریز وجه اقدام کنند.

دومین طرح سامانه یکپارچه خودرو برمبنای فرآیند نوبت دهی برای محصولات خودروسازان داخلی از چهارشنبه مورخ 1402/02/20 شروع شد و متقاضیان تا انتها روز آدینه 1402/02/29 فرصت داشتند نسبت به ایجاد حساب وکالتی در بانک های اعلامی در سامانه، اقدام کنند.

براساس توافقات به عمل آمده متقاضیان شرکت در طرح سامانه یکپارچه فروش خودروی داخلی، پیش از ثبت نام باید حساب وکالتی داشته باشند و مبلغ 100 میلیون تومان را در حساب خود واریز کنند تا امکان ثبت نام برای آن ها فراهم گردد.

موجودی لازم برای انجام ثبت نام در فهرست نوبت دهی کلیه خودرو های داخلی طرح فروش سامانه یکپارچه خودرو صد میلیون تومان است و این وجه اعتبار صرفاً تا زمان اعلام نتایج نوبت دهی در حساب شخصی وکالتی مشتریان مسدود می گردد.

منبع: فرارو

به "شروع پایش اطلاعات متقاضیان خرید خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع پایش اطلاعات متقاضیان خرید خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید