ابزار سفارشات شرطی سامانه معاملاتی درساتریدر به روزرسانی گشت

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، سامانه معاملاتی درساتریدر با نوآوری جدیدی که داشته است، ابزار سفارشات شرطی خود را متناسب با احتیاج و انتظار یک معامله گر حرفه ای بورس بروزرسانی کرده است. این سامانه معاملاتی در آخرین نسخه خود، علی رغم همه امکاناتی که همه سامانه های معاملات بورس دارند، چندین ویژگی منحصربه فرد، به ابزار سفارشات شرطی خود اضافه کرده و در اختیار کاربران خود قرار داده است.

ابزار سفارشات شرطی سامانه معاملاتی درساتریدر به روزرسانی گشت

اگرچه حال و هوای این روزهای بورس مثل سال 98 یا اوایل 99 نیست، ولی تقریباً همه صاحب نظران معتقدند که در چنین شرایطی معامله گران حرفه ای تر همچنان می توانند به کسب سودهای بالا فکر نمایند. حتی بعضی از کارشناسان پا را فراتر گذاشته و بر این باورند که خروج تدریجی افراد غیرحرفه ای از بازار و عبور از حالت هیجانی آن می تواند راستا کسب سود حرفه ای ترها را هموارتر کند.

در این شرایط سامانه معاملاتی درساتریدر این امکان را فراهم نموده تا کاربرانش از فیلترها و ویژگی های جدیدی که برای سفارش گذاری شرطی به پلتفرم خود افزوده است، استفاده نمایند. این گونه معاملات زمانی کاربرد دارند که معامله گر تصمیم به ثبت سفارش خرید یا فروش در قیمتی متفاوت با قیمت فعلی بازار را داشته باشد. البته معاملات شرطی پدیده جدیدی نیست. ولی هیچ یک از سامانه های دیگر تا به امروز چنین گزینه های گسترده ای را در اختیار کاربران خود قرار نداده بودند.

بعضی از گزینه های معاملات شرطی درساتریدر که در موارد زیر به آن اشاره شده است:

- آخرین قیمت معامله

- حجم معاملات

- قیمت بهترین دستور خرید و فروش

- حجم بهترین دستور خرید و فروش

- درصد تغییرات قیمت آخرین معامله

هریک از این شروط می توانند به کاربر یاری نمایند تا معامله را روی رقم بهینه تری ببندد و نیازی به چک کردن هر لحظه سامانه معاملاتی نداشته باشد. به عنوان مثال یکی از دغدغه های همیشگی معامله گران بورس این است که سهام عرضه اولیه ای که خریده اند را چه زمانی بفروشند که حداکثر سود را از آن کسب نموده باشند. با استفاده از سفارش شرطی حجم بهترین دستور خرید که در این سامانه معاملاتی تعریف شده است می توان به گونه ای تنظیم کرد که پس از اُفت حجم سفارشات خرید روی یک سهام عرضه اولیه، سامانه آن را خودبه خود به فروش برساند و احتیاجی به دخالت کاربر هم نباشد. با این روش قبل از اینکه به اصطلاح معامله گران بورس صف خرید جمع شده باشد کاربر درساتریدر سهم خود را به فروش رسانده است.

از دیگر امکانات پلتفرم معاملاتی درساتریدر سوشال تریدینگ آن است؛ به این ترتیب که کاربران می توانند تحلیل های حرفه ای های بازار را در شبکه اجتماعی درسا تریدر که متشکل از معامله گران حرفه ای و کارشناسان زبده بازار هست روی صفحه مخصوص هریک از نمادهای معاملاتی مشاهده نمایند. همچنین در این پلتفرم هر کاربر می تواند تحلیل یا نظر خود را روی سهم انجام دهد و در پروفایل کاربری خود در سوشال تریدینگ درسا منتشر کند تا دیگران هم آن را مشاهده و از آن استفاده نمایند.

درساتریدر به کاربران یاری می نماید تا معاملات خود را حرفه ای تر و سودآورتر انجام دهند. برای ثبت نام در این سامانه می توانید به سایت معاملاتی درساتریدر مراجعه کنید.

منبع: تجارت نیوز

به "ابزار سفارشات شرطی سامانه معاملاتی درساتریدر به روزرسانی گشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابزار سفارشات شرطی سامانه معاملاتی درساتریدر به روزرسانی گشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید