استخدام 2 هزار و 500 نخبه در 4دستگاه اجرایی

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، دکتر ناصر باقری مقدم امروز در نشست خبری که با حضور رئیس مرکز آنالیز های استراتژیک ریاست جمهوری برگزار گردید گفت: آئین نامه حمایت از نخبگان در مرکز آنالیز های استراتژیک ریاست جمهوری تدوین شد.

استخدام 2 هزار و 500 نخبه در 4دستگاه اجرایی

قائم مفام بنیاد ملی نخبگان ادامه داد: بر اساس این آئین نامه قرار است حداقل سالانه 20 درصد از نخبگان جذب دانشگاه ها شوند.

وی با بیان اینکه تا کنون مسائل جذب نخبگان را در دانشگاه ها داشته ایم گفت: جایگاه واقعی نخبگانی ایرانی که به کشور بازگشته اند در دانشگاه ها است اگرچه وزارتخانه های علوم و بهداشت در این زمینه مساعدت هایی داشته اند.

وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر این مسائل برطرف شده است، گفت: امیدواریم هستیم سال آینده تعداد بیشتری از نخبگان جذب دانشگاه ها شوند.

قائم مقام بنیاد ملی نخبگان گفت: سازمان امور استخدامی رسما طی نامه ای اعلام نموده ظرفیت استخدام 2 هزار و 500 نخبه را در دستگاه های اجرایی فراهم نموده است.

وی با تاکید بر اینکه این افراد به سازمان ها معرفی شده اند، اظهار کرد: سازمان امور استخدامی نیز به طور جدی در پی جذب این افراد است.

باقری مقدم یادآور شد: ما درخواست داریم که دستگاه های اجرایی در جذب این افراد فعال شوند.

قائم مقام بنیاد ملی نخبگان با بیان اینکه جمعا 2 هزار و 500 دستگاه اجرایی اعلام نموده اند که ظرفیت پذیرش نخبگان را دارند گفت: وزارت نیرو درخواست استخدام هزار نفر، وزارت ارشاد درخواست استخدام 400 نخبه و معاونت حقوقی ریاست جمهوری درخواست استخدام 100 نخبه را ارسال نموده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "استخدام 2 هزار و 500 نخبه در 4دستگاه اجرایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استخدام 2 هزار و 500 نخبه در 4دستگاه اجرایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید