امضای تفاهم نامه فدراسیون ورزش های ناشنوایان ایران با 3 کشور آسیایی

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، تفاهم نامه فدراسیون ورزش های ناشنوایان جمهوری اسلامی ایران با مسئولان ورزش های ناشنوایان کشورهای افغانستان، قرقیزستان و مالزی امضا شد.

امضای تفاهم نامه فدراسیون ورزش های ناشنوایان ایران با 3 کشور آسیایی

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور و به نقل از سایت فدراسیون ورزش های ناشنوایان، رئیس فدراسیون ورزش های ناشنوایان جمهوری اسلامی ایران با رئیس شورای ورزش های ناشنوایان افغانستان، رئیس المپیک بچه ها خاص و مدرسه ورزش های جوانان قرقیزستان، رئیس سازمان جنبش ورزش های ناشنوایان قرقیزستان و انجمن ورزش های ناشنوایان کشور مالزی در حاشیه مسابقات فوتبال انتخابی المپیک 2022 ناشنوایان در جزیره کیش، تفاهم نامه همکاری و تبادل تجربیات علمی و عملی امضا کرد.

در حاشیه مسابقات فوتبال انتخابی المپیک تابستانی 2022 ناشنوایان در جزیره کیش، مهران تیشه گران رئیس فدراسیون در نشست های جداگانه با مسئولان ورزش های ناشنوایان کشورهای قرقیزستان، افغانستان و مالزی برای ارتقای سطح کیفی و آموزشی علمی مربیان و تبادل عملی تجربیات با برگزاری کارگاه های آموزشی و تورنمنت های ورزشی دوجانبه با شرایط مساوی از نظر تقبل هزینه ها، تفاهم نامه همکاری امضا کرد.

همکاری و تعامل در حوزه رشته های مختلف ورزشی و مراودات مختلف در خصوص امور داوری، مربیگری و مدیریت بر ورزش های ناشنوایان از جمله مفاد مهم این تفاهم نامه هاست. براساس این تفاهم نامه پیرامون برگزاری اردوی مشترک و بازی های محبت آمیز بین تیم های ملی کشورها نیز بحث و گفتگو به عمل آمده است.

تیم ملی فوتبال ناشنوایان کشورمان در مسابقات فوتبال انتخابی المپیک 2022 ناشنوایان در جزیره کیش قهرمان و به همراه تیم های عراق، کره جنوبی و ازبکستان جواز حضور در المپیک 2022 ناشنوایان در برزیل را به دست آورد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "امضای تفاهم نامه فدراسیون ورزش های ناشنوایان ایران با 3 کشور آسیایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امضای تفاهم نامه فدراسیون ورزش های ناشنوایان ایران با 3 کشور آسیایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید