بازی با مس کرمان در شان ما نبود، با علی دایی مذاکره نداشته ایم

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، احمد جمشیدی در مصاحبه با خبرنگاران، با تاکید بر اینکه باشگاه ذوب آهن تصمیمی برای تغییر سرمربی خود ندارد، به خبر مذاکره باشگاه با علی دایی واکنش نشان داد و دلایل تشکیل کمیته انضباطی ذوب آهن با حضور علیرضا منصوریان را تشریح کرد.

بازی با مس کرمان در شان ما نبود، با علی دایی مذاکره نداشته ایم

* وبلاگ کاتالوگ و بروشور - صبح آدینه جلسه ای در باشگاه ذوب آهن داشتید که نزدیک به چهار ساعت طول کشید. آیا آقای منصوریان هم در این جلسه حضور داشتند؟

- احمد جمشیدی: بعد از باخت به مس کرمان و حذف از جام حذفی، کمیته انضباطی باشگاه روز آدینه با حضور علیرضا منصوریان و سرپرست تیم تشکیل جلسه داد که آقایان شرحاتی را ارائه کردند. بحث فنی هم شد و اعضای هیات مدیره سئوالاتی داشتند. امیدواریم تیم در بازی بعد با قدرت حاضر گردد و این باخت را فراموش کند. از اینکه جام حذفی را از دست داده ایم ناراحتیم. الان فقط در لیگ برتر حاضر هستیم. شرحات آقای منصوریان هم قانع کننده بود و امیدوارم در بازی های بعد نتیجه بهتری بگیریم.

* چرا برای رسیدگی به مباحث فنی جلسه کمیته انضباطی تشکیل شده بود؟

- چون در این جلسه یکسری موارد دیگر هم بود که تصمیم گیری نهایی نشد. احتیاج بود روی آن بحث و آنالیز گردد.

* بیشتر شرح می دهید؟

- یکسری موارد دیگر داشتیم از بازی های دیگر. ضمن اینکه دیگر فرصتی برای تشکیل کمیته فنی نبود. یکسری درگیری هم بین بازیکنان پیش آمده بود که آقای منصوریان دلایلش را شرح داد.

* آیا بازیکنان به خاطر باخت مقابل مس کرمان، جریمه می شوند؟

- اقدام و نتیجه گیری از این جلسه را گذاشته ایم برای هفته آینده و فعلا تصمیمی گرفته نشده است.

* شرح سرمربی تیم نسبت به نتیجه رقم خورده چه بود که شما را قانع کرد؟

- خود آقای منصوریان در نشست خبری بعد از بازی هم گفت که از بازی راضی نیستم. مقابل مس فقط یک یا دو بازیکن ما خوب بودند و بقیه نفرات بازی اصلی خود را نکردند. ذوب آهن در مسابقات قبلی خود خیلی خوب بازی کرد؛ از جمله مقابل تیم هایی مثل سپاهان، تراکتور و استقلال. بازی با مس در خور شان تیم ما نبود و تفاوت زیادی با دیدارهای گذشته داشت. این بود که نگران شدیم چرا این رخ داده است.

* یعنی شما اعتقاد دارید بازیکنان مقابل مس که تیم لیگ رجحان هم نیست کم کاری نموده اند؛ بخصوص که از دریافت 10 درصدی قراردادها هم ناراحت هستند؟

- بارها گفته ایم که 20 درصد باقیمانده قراردادها را پرداخت می کنیم ولی این هم دلیل نمی گردد که بازیکنی بخواهد کم کاری کند و پول بخواهد. ما تعهدی داریم که بالاخره آنرا انجام می دهیم. بازیکنان هم باید در زمین تعهدشان را انجام بدهند. ما 20 درصد پول را پرداخت می کنیم ولی این بازی بسیار بعد، شرایط را تحت تاثیر خودش قرار می دهد. شرایط باشگاه های دیگر را هم نگاه کنید. اینطور نیست که همه آنها 50 درصد پرداخت نموده باشند. حتی برخی از تیم ها همین 10 درصد را هم نداده اند!

* آیا کم کاری بازیکنان برای شما مسجل شده است؟

- بازی با مس قابل قبول و در شان ذوب آهن نبود. نمی دانم اسمش را چه بگذارم ولی در شان ما نبود.

* آیا صحت دارد که باشگاه ذوب آهن با مربیان دیگر از جمله علی دایی مذاکره نموده است؟

- سرمربی ما علیرضا منصوریان است و تصمیمی برای تغییر او نداریم. با هیچ مربی دیگری از جمله آقای دایی هم مذاکره ننموده ایم.

* چند روز پیش جمشید رشیدی مدیر سابق آموزشگاه ذوب آهن در مصاحبه با وبلاگ کاتالوگ و بروشور نسبت به بلاتکلیف بودنش و راه ندادنش به محل تمرین تیم گلایه داشت. چرا باشگاه وضعیت این پیشکسوت را معین نمی نماید؟

- در حال حاضر آقای کربکندی رئیس سازمان فوتبال و آموزشگاه باشگاه است و تمام تیم ها را او دنبال می نماید. قرار شده است صحبتی با آقای رشیدی بگردد که با ایشان توافق صورت بگیرد ولی هنوز نشده. رشیدی زحمت زیادی برای باشگاه کشیده و باید توافق خوبی با مدیرعامل داشته باشد که اگر قرار است جدا گردد، این اتفاق بیافتد. تا الان به خاطر مشغله کاری نشده است که جلسه ای داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بازی با مس کرمان در شان ما نبود، با علی دایی مذاکره نداشته ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی با مس کرمان در شان ما نبود، با علی دایی مذاکره نداشته ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید