(تصاویر) فریب مرگ با خوابیدن در تابوت

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، معبدی در حومه بانکوک پایتخت تایلند روزانه بیش از 100 نفر را به خود جذب می کند که در تابوت بخوانند به امید اینکه بتوانند ثروت خود را بهبود بخشند یا شروعی تازه داشته باشند.

(تصاویر) فریب مرگ با خوابیدن در تابوت

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، حداقل برای برخی که در دوران کرونا تحت فشار های زندگی قرار دارند این مراسم اهمیت بیشتری پیدا کرده است.

نوستارنگ سیهاد 52 ساله که مدیر یک فروشگاه مواد غذایی است می گوید: باید اعتراف کنم که این روز ها استرس دارم، زیرا بیماری کرونا درآمدم را کاهش داده و اطمینان دارم که همه در اینجا احساس یکسانی دارند.

هر شرکت کننده 100 بات (4.40 دلار) برای گلها، شمع ها و لباس هایی که بخشی از مراسم است پرداخت می کنند. آن ها از دستورالعمل راهبان پیروی می کنند.

نوستارنگ گفت که احساس می کردم دوباره متولد شده ام، دوباره به زندگی برگشتم و شخص جدیدی شدم.

یک زن شرکت کننده در این رویداد نیز گفت یک فالگیر به او گفته که جانش در خطر است و باعث شده که استرس پیدا کند، شرکت در مراسم باعث شده که احساس بهتری داشته باشد.

بسیاری از معابد در تایلند مراسم مشابهی برگزار می کنند. راهب این معبد گفته که این مراسم باعث می شود تا افراد برای مرگ تأمل کنند. این به مردم یادآوری می کند که روزی خواهیم مرد، بنابراین باید مراقب نحوه زندگی خود باشیم.

منبع: فرارو

به "(تصاویر) فریب مرگ با خوابیدن در تابوت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(تصاویر) فریب مرگ با خوابیدن در تابوت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید