تعبیر خواب رنگ کردن مو - معنی موی رنگ شده در خواب

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، موهای رنگ شده در خواب نشانی از تغییر در رفتار و نگرش فرد رویابین در بیداری است. با تعبیر خواب رنگ کردن موی سر (مشکی، بلوند، قرمز و ...) همراه ما باشید.

تعبیر خواب رنگ کردن مو - معنی موی رنگ شده در خواب

وبلاگ کاتالوگ و بروشور | سرویس سرگرمی - به گفته فروید، شخصیت انسان کوه یخی است که قسمت خودآگاه، تنها نوک آن به حساب می آید و بقیه اش ناخودآگاه است. قسمت عمده ای از ناخودآگاه، در خواب هوشیار می شود که معمولا روانشناسان برای حل مسائل روحی به بررسی خواب ها می پردازند. مجموعه تعبیر خواب مجله وبلاگ کاتالوگ و بروشور با بررسی روانشناسی و نظریات اسلامی در رابطه با انواع خواب ها به این موضوع پرداخته است.

برای مشاهده تعبیر خواب بر اساس حروف الفبا، حرف مورد نظر خود را انتخاب کنید: تعبیر خواب

تعبیر خواب موی رنگ شده

به طور کلی مو در خواب نمادی از افکار و یا تصوراتی است که فرد از خود در زندگی بیداری دارد. نگرش ها و رفتاری که در زندگی واقعی رویابین رخ می دهند معمولا به صورت تغییراتی ظاهری در مو نمایان می شوند. رنگ کردن مو، دیدن موی رنگ شده و یا موهای رنگی از جمله خواب هایی هستند که نشانه ها و هشدارهایی را به فرد بیننده خواب می دهند.

معبرین اسلامی تعابیری را برای خضاب یا حنا زدن به مو بیان کرده اند. به طور مثال ابن سیرین می گوید اگر در خواب ببینی خضاب بر مو به خوبی گرفته است، تعبیرش این است که حال و روز تو برای دیگران پوشیده و مخفی می ماند و یا حضرت امام صادق (ع) می فرمایند:

تعبیرهای حنا بستن عبارتند از:

  • آرایش و آراستن فامیل
  • پوشاندن خانواده
  • غم و اندوه

و اما معبرین غربی در رابطه با رنگ کردن مو و یا موهای رنگی چه می گویند؟

آنلی بیتون:

اگر زنی خواب ببیند موهایش را در آرایشگاه رنگ می کند، علامت آن است که دشمنان می کوشند به آبروی او خدشه وارد سازند، اما او با احتیاط از دام آنها می گریزد.

لوک اویتنهاو:

رنگ کردن مو : دورویی

همانطور که معین است نوع رنگ مو می تواند در تفسیر رویای دیده شده تاثیر گذار باشد برخی معبرین دیدن موهای طلایی را نمادی از ظاهر خوشایند و درخشان می دانند. در کتاب سرزمین رویاها آمده است:

  • موهاینان را حنایی میکنید: یک دوست را از دست میدهید.
  • موهایتان را بلوطی میکنید: موفقیت شما به تاخیر می افتد.
  • رنگ موهایتان را از بین می برید (دکلره می کنید): درآمد بسیار خوبی خواهید داشت.

تعبیر خواب موی بلوند

معبرین غربی گویند: اگر در رویا زنی را با موهای بلوند مشاهده کردید و یا خود موهای بلوندی داشتید در صورتی که در بیداری موهای شما چنین رنگی نیست به این معناست که شما دوست بسیار خوبی برای اطرافیانتان خواهید بود.

تعبیر خواب موی مشکی

کارل گوستاو یونگ: خواب دیدن کسی با موهای مشکی یا پرکلاغی به کسی اشاره دارد که مرموز است. اگر شما خواب ببینید که موهای مشکی دارید یا موهاتان را مشکی می کنید، بیانگر این است که احساس بسته شدن می کنید. شما تلاش می کنید که احساسات حقیقی تان را سرپوش گذارید.

و در سرانجام مطیعی تهرانی می گوید:

اگر کسی در خواب ببیند که بر پیشانیش موی رنگین با رنگ های غیر معمول روئیده خانواده اش چنان خرج گزافی بر او تحمیل می کند که مقروض و بدهکار می شود.

کتاب سرزمین رویاها: موهایتان را سیاه می کنید: یک راز کشف می شود.

معبرین غربی گویند: موهای مشکی یا خرمایی در خواب نمادی از وفاداری هستند.

تعبیر خواب موی قرمز

معبرین غربی گویند:

  • قرمز شدن مو معمولا نشانه ای از وقوع تغییراتی در زندگیتان است و موهای مجعد هشداری است به شما که فردی قصد فریب دادنتان را دارد.
  • قرمز یک رنگ پیچیده است و می­تواند نماد مفاهیمی چون سرزندگی، خشم یاحتی تحولات عمیق روانی باشد که در روان فرد اتفاق می افتند.

تعبیر خواب موی طلایی

معبرین غربی گویند: چنین خوابی معمولا از زندگی مرفه و با ثبات و پایدار حکایت دارد.

کتاب سرزمین رویاها: موهایتان را طلایی میکنید : از کارهایتان پشیمان خواهید شد

تعبیر خواب موهای خاکستری

معبرین غربی گویند: اگر در خواب ببینید که موهایی خاکستری رنگ دارید، این خواب نمادی از خرد و دانش است. به زودی اتفاقی بسیار مهم رخ می دهد که با خرد و دانش شما در ارتباط است.

منابع:

کتاب بانک جامع تعبیر خواب

کتاب فرهنگ تفسیر رویا

تعبیرستان

خواب و رویا

www.dreampedia.org/hair

منبع: setare.com

به "تعبیر خواب رنگ کردن مو - معنی موی رنگ شده در خواب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعبیر خواب رنگ کردن مو - معنی موی رنگ شده در خواب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید