تغییرات زیاد به پرسپولیس لطمه زده است، کالدرون بر تیم مسلط نیست

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، سهراب انتظاری در تبادل نظر با خبرنگاران و در مورد ملاقات روز 5 شنبه پرسپولیس برابر ذوب آهن از هفته دوازدهم لیگ برتر گفت: پرسپولیس یک بازی سخت را در برابر ذوب آهن خواهد داشت. ذوبی ها در خانه بازی می نمایند و این یک امتیاز برای آنها محسوب می گردد و با توجه به شرایطی که در هفته های گذشته داشته اند، منصوریان می خواهد موقعیت خود را در ذوب آهن محکم تر نموده و همچنین شرایط تیمش را هم در جدول رده بندی بهتر کند. بنابراین باید انتظار یک بازی هجومی را از ذوب آهن داشته باشیم که تنها فکرش شکست دادن پرسپولیس و دریافت سه امتیاز این ملاقات است.

تغییرات زیاد به پرسپولیس لطمه زده است، کالدرون بر تیم مسلط نیست

وی درمورد شرایط این روزهای پرسپولیس هم اضافه کرد: قرمز پوشان تهرانی در هفته های اخیر عملکرد خوبی نداشتند و هنوز کالدرون نتوانسته یک تیم هماهنگ را به میدان بفرستد. تغییرات پی در پی در ترکیب پرسپولیس باعث شده تا نفرات این تیم نتوانند از یکدیگر شناخت خوبی پیدا نمایند. درست برعکس استقلال که در چند هفته گذشته با یک ترکیب به میدان رفته و همواره پیروز بوده است.

مهاجم پیشین پرسپولیس گفت: مطمئنا کالدرون و یارانش می دانند که اگر سه امتیاز را کسب ننمایند باز هم شرایطشان در جدول بد خواهد شد بنابراین امیدواریم بازیکنان شرایط را درک نموده و با ارائه یک بازی خوب و فنی سه امتیاز این بازی را از آن خود نمایند.

انتظاری در خصوص قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی گفت: اگرچه خیلی ها فکر می نمایند پرسپولیس چون با شهرداری ماهشهری بازی می نماید که در لیگ دو توپ می زند، حتماً بازی ساده ای در پیش خواهد داشت اما سرخ پوشان نباید خود را از پیش برنده بدانند و فکر نمایند به راحتی می توانند این تیم لیگ دویی را شکست دهند. یقیناً مهدی پاشازاده و بازیکنانش از روز گذشته که قرعه کشی بود خود را آماده خواهند کرد که در روز 2 دی ماه با تمام قدرت به مصاف پرسپولیس بروند.

وی در خصوص دیگر رویارویی تیم های حاضر در مرحله یک چهارم نهایی، تأکید کرد: فکر می کنم جذاب ترین و سخت ترین بازی مربوط به استقلال و سپاهان باشد. آنها در چند روز پیش هم در برابر یکدیگر قرار گرفته و در یک بازی زیبا و تماشاگر پسند و با اشتباهات داور به تساوی دو بر دو رسیدند اما این بار و در این ملاقات بالاخره باید یک تیم برنده از زمین خارج گردد و با توجه به اینکه این ملاقات در تهران هم برگزار خواهد شد، به طور حتم هم تماشاگر زیادی به استادیوم خواهد آمد و هم شاهد یک بازی زیبا خواهیم بود.

مهاجم پیشین پرسپولیس در انتها اعلام کرد: امیدوارم فردا طرفداران پرسپولیس در اصفهان، تیمشان را تنها نگذاشته و برای حمایت از پرسپولیس به استادیوم بیایند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تغییرات زیاد به پرسپولیس لطمه زده است، کالدرون بر تیم مسلط نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییرات زیاد به پرسپولیس لطمه زده است، کالدرون بر تیم مسلط نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید