خلاصه بازی کلرمون صفر ، پاری سن ژرمن 5؛ سوپرگل لیونل مسی

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، پاری سن ژرمن مدافع عنوان قهرمانی در گام نخست به مصاف تیم تازه صعود نموده کلرمون رفت و توانست با 5 گل به پیروزی دست پیدا کند. زوج مسی و نیمار در غیاب ام باپه عملکرد بسیار خوبی از خود نشان دادند به طوریکه مسی دو گل به ثمر رساند و یک پاس گل داد این درحالی است که نیمار هم یک گل زد و سه پاس گل داد.

خلاصه بازی کلرمون صفر ، پاری سن ژرمن 5؛ سوپرگل لیونل مسی

به این ترتیب گل های پاری سن ژرمن را در این بازی نیمار، مارکینوش، اشرف حکیمی و مسی (دو بار) به ثمر رساندند تا پاری سن ژرمن گام نخست را محکم بردارد و نشان دهد که شانس اصلی کسب عنوان قهرمانی است.

ضمن اینکه این برای نخستین بار است که مسی در لیگ فرانسه پیروز به زدن دو گل در یک بازی می گردد. این فوق ستاره آرژانتینی که در تابستان سال قبل راهی پاری سن ژرمن شده است تا به امروز 27 بار برای این تیم در لیگ فرانسه به میدان رفته که پیش از این پیروز به زدن دو گل در یک بازی نشده بود.

البته مسی قبل از این بازی دو بار دیگر پیروز به دبل با پیراهن پاری سن ژرمن شده بود که هر دو بار مربوط به لیگ قهرمانان اروپا و برابر لایپزیگ و کلوپ بروژ بود.

مسی به نظر می رسد که فصل بسیار خوبی را با پاری سن ژرمن تجربه خواهد نمود. او در ملاقات قبلی این تیم برابر نانت در سوپر جام فرانسه هم پیروز به گلزنی شده بود.

این فوق ستاره آرژانتینی فصل قبل در 26 بازی که با پاری سن ژرمن در لیگ فرانسه به میدان رفت تنها 6 گل به ثمر رساند، اما در فصل جاری در همین بازی ابتدایی دبل کرد تا نشان دهد که در 35 سالگی در شرایط خوبی به سر می برد.

منبع: فرارو

به "خلاصه بازی کلرمون صفر ، پاری سن ژرمن 5؛ سوپرگل لیونل مسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلاصه بازی کلرمون صفر ، پاری سن ژرمن 5؛ سوپرگل لیونل مسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید