رزمایش ملی بخشش ایرانیان برگزار می گردد

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، رئیس کمیته امداد از برگزاری نخستین جلسه رزمایش ملی بخشش ایرانیان با رویکرد فراهم آوردن زمینه حضور خیران و برنامه ریزی عملیاتی برای برطرف مسائل اقشار آسیب دیده از کرونا اطلاع داد.

رزمایش ملی بخشش ایرانیان برگزار می گردد

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری وبلاگ کاتالوگ و بروشور، مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد از برگزاری نخستین جلسه رزمایش ملی بخشش ایرانیان با رویکرد فراهم آوردن زمینه حضور خیران و برنامه ریزی عملیاتی برای برطرف مسائل اقشار آسیب دیده از کرونا اطلاع داد و گفت: با همراهی مردم، گروه های جهادی و در کنار تمام دستگاه های حمایتی تا برطرف کامل ویروس منحوس کرونا در خدمت مردم نیازمند و محروم هستیم.

وی با تقدیر خاضعانه از بیانات گران قدر رهبر معظم انقلاب به مناسبت نیمه شعبان و توجه ویژه معظّم له به یاری به مستمندان و نیازمندان اضافه نمود: کمیته امداد همچون گذشته این فرمایشات را نصب العین خود قرار داده و در خط مقدم دستگیری از محرومان و نیازمندان ادای تکلیف می کند.

وی با اشاره به تأکیدات ولی امر مسلمین در مورد ایجاد پویش گسترده برای همدلی و یاری مؤمنانه به مستمندان و اقشار آسیب دیده از کرونا گفت: به همین منظور در کمیته امداد مصمم هستیم با جذب حداکثری یاری های مردمی و مشارکت خیران و نیکوکاران، غم و اندوه اثرات این ویروس منحوس را با خاطره خوش همدلی و مهر آفرینی مردم عزّت مند ایران اسلامی با استعانت از خداوند سبحان جبران کنیم.

رئیس کمیته امداد با بیان اینکه عبور از این روزهای سخت نیازمند همراهی تمام اقشار و افراد جامعه و کسانی است که توانایی یاری به نیازمندان را دارند، گفت: در آستانه ماه مبارک رمضان که ماه ازخودگذشتگی و توجه به مستمندان است، از تمامی مردم نیکوکار ایران اسلامی دعوت می کنیم با پیوستن به این رزمایش ملی، خاتمه ماه میهمانی الهی را با خاتمه دادن به غم و اندوه هم وطنان نیازمند و آسیب دیده از کرونا پیوند بزنند.

حساب های 0103333333000 و 3333 نزد بانک ملی و همچنین شماره کارت 6037997900001000 برای جمع آوری یاری های مردم خیر و نوعدوست کشورمان پیش بینی شده است.

نتهای پیغام/4129/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "رزمایش ملی بخشش ایرانیان برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رزمایش ملی بخشش ایرانیان برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید