سارا ونیکا با هم لج کردند

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، خبرنگاران: سارا و نیکا اخیرا جنجال تازه ای در لایو اینستاگرامی خود منتشر کردند.

سارا ونیکا با هم لج کردند

سارا و نیکا سریال مرکز بودند. سارا و نیکا متولد 8 مرداد 83 هستند. سارا و نیکا در فضای مجازی فعالیت گسترده ای دارند.سارا و نیکا پس از انتشار فیلم خارج از عرف سارا و نیکا در کنار استخر از ادامه بازی در سریال مرکز کنار گذاشته شدند.

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور؛ سارا و نیکا اخیرا لایو جنجالی و پر حاشیه ای را در اینستاگرام گذاشتند. در قسمتی از لایو این بازیگران ، سارا با افکت عجیبی وارد لایو می گردد و در پاسخ به اعتراض نیکا می گوید : من بدون این فیلتر دیگه در لایو نمیام !

سارا و نیکا چهره اینستاگرامی شده اند

سارا و نیکا درست است که مدتی بازی نکرده اند اما همان مدت حضورشان در مرکز و بعد از آن انتشار تصاویر خاص از آنها کافی بود تا به چهره اینستاگرامی تبدیل شوند و میلیونی فالوور داشته باشند. آنها تعداد بسیار زیادی بچه ها و دهه هشتادی ها را در پیج خود دارند که تاثیر بسیار زیادی روی آنها دارد. رفتار سارا و نیکا کم کم دارد شبیه به شاخ های اینستاگرامی می گردد.

تبلیغ جنجالی سارا و نیکا

سارا و نیکا فرقانی اخیرا بدون آنکه دانشی در زمینه سرمایه گذاری داشته باشند تبلیغاتی را درباره سرمایه گذاری در ارزهای خارجی در صفحه خود منتشر می نمایند و این فقط تبلیغ نیست. آنها از سمت خودشان توصیه می نمایند که مردم به فلان پیج اعتماد کند ! سارا و نیکا بازیگران دوقلوی سریال مرکز بودند که با حضور در چند فصل این سریال به معروفیت رسیدند. هرچند که حضور آنها زیاد جدی نبود و مردم بر این عقیده هستند که آنها بازیگران ضعیفی هستند اما برای آنها معروفیت زیادی داشت و این معروفیت با توجه به انتشار تصاویر نامتعارف از آنها که هنوز هم می گویند فتوشاپ بوده است، چند برابر شد و همین باعث شده که در اینستاگرام درامد بسیار زیادی داشته باشند.

منبع: رکنا

به "سارا ونیکا با هم لج کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سارا ونیکا با هم لج کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید