سیتی 6 ، 3 لایپزیش؛ آغاز طوفانی نایب قهرمان

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، منچسترسیتی در دیداری تماشایی و فوق العاده پیروز شد با نتیجه 3-6 لایپزیش را شکست دهد.

سیتی 6 ، 3 لایپزیش؛ آغاز طوفانی نایب قهرمان

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ کاتالوگ و بروشور، منچسترسیتی که فصل گذشته برای اولین بار به فینال لیگ قهرمانان رسید، این فصل هم این تورنمنت را طوفانی اغاز نموده و پیروز شد با نتیجه 3-6 از سد لایپزیش عبور کند.

منچسترسیتی بازی را مطابق انتظار هجومی شروع کرد و بعد از خلق یکی دو موقعیتی در دقیقه 16 به گل اول دست یافت. ارسال کرنر جک گریلیش از سمت چپ با ضربه سر ناتان آکه همراه بود و توپ بعد از برخورد به دیرک افقی وارد دروازه لایپزیش شد.

اما حملات سیتی ادامه یافت و این تیم در دقیقه 27 به شکلی عجیب به گل دوم هم دست یافت. ارسال کوین دی بروین از سمت راست را موکیله به شکلی عجیب و با ضربه سر وارد دروازه خودی کرد تا رجحان سیتی دو برابر گردد.

در دقیقه 36 جک گریلیش با حرکتی تماشایی به عمق زده و با ضربه ای زمینی دروازه لایپزیش را تهدید کرد، اما گولاسچی عکس العمل خوبی نشان داده و دروازه تیمش را نجات داد.

اما در دقیقه 42 لایپزیش یکی از گل های دریافتی را جبران کرد. ضرربه سر موکیله در سمت راست محوطه با ضربه سر تمام کننده انکونکو همراه شده و دروازه ادرسون بدین ترتیب باز شد.

اما در دقیقه 45 سیتی روی هند کلوسترمن صاحب یک ضربه پنالتی شد که ریاض محرز این فرصت را با ضربه ای دقیق و خلاف جهت تبدیل به گل کرد و منچسترسیتی در نهایت با رجحان 1-3 راهی رختکن شد.

اما لایپزیش از همان ابتدای نیمه دوم در صدد جبران برآمده و به گل دوم هم دست یافت. روی ارسال دنی اوملو، این بار هم انکونکو بدون مدافع یارگیر و با ضربه سر دقیق خود پیروز شد دروازه سیتی را باز کند.

سیتی دوباره توپ و میدان را در اختیار گرفته و در دقیقه 57 به گل چهارم رسید. جک گریلیش، ستاره نو این تیم از سمت چپ حرکت نموده و با یک ضربه دقیق و پای راست پیروز شد دروازه گولاسچی را باز کند.

اما دقایقی بعد بود که روی پاس پولسن در سمت راست محوطه، کریستوفر انکونکو در گوشه محوطه جریمه صاحب موقعیت شده و با ضربه ای دقیق و زمینی به گوشه دروازه پیروز به گلزنی شد.

اما این خاتمه کار نبود و در دقیقه 76 ژائو کانسلو، مدافع پرتغالی سیتی پشت محوطه لایپزیش صاحب توپ شده و با یک ضربه فوق العاده و غیرقابل مهار گل پنجم سیتی را به ثمر رساند.

اما در دقیقه 85 و روی رفت و برگشت در محوطه لایپزیش، توپ در گوشه محوطه به گابریل ژسوس رسید و او با ضربه ای محکم به طاق دروازه پیروز به گلزنی شد تا در نهایت سیتی -6 حریف خود را مغلوب بکند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "سیتی 6 ، 3 لایپزیش؛ آغاز طوفانی نایب قهرمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیتی 6 ، 3 لایپزیش؛ آغاز طوفانی نایب قهرمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید