صادقیان: فدراسیون تکلیف بازی های عقب افتاده را مشخص کند

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، مدیر عامل باشگاه تراکتور گفت: شکاری برای کسب آمادگی بیشتر با اجازه سرمربی تراکتور در تمرینات تیم ملی امید حضور دارد و جدایی این بازیکن را تکذیب می کنم.

صادقیان: فدراسیون تکلیف بازی های عقب افتاده را مشخص کند

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور به نقل از سایت باشگاه تراکتور، غلامرضا صادقیان گفت:اگر قرار بر تعویق بازی ها هست، این موضوع باید حداقل 12 ساعت قبل از آغاز بازی اطلاع رسانی شود چرا که هواداران با مشکل روبرو می شوند و چنین بی برنامگی باعث ناراحتی هواداران به عنوان بخش با ارزش فوتبال ایران می شود، از فدراسیون فوتبال درخواست دارم که حتما تکلیف بازی ها را یک روز قبل مشخص کند. هنوز برنامه جدید برگزاری بازی هایمان در هفته های 11 و 12 هنوز اعلام نشده است.

صادقیان در خصوص شرایط رضا شکاری، اظهار کرد: تمام بازیکنان در اختیار تیم هستند و استفاده از آنان برعهده سرمربی است. شکاری به منظور آمادگی بیشتر، با اجازه سرمربی تراکتور در تمرینات تیم ملی امید حضور دارد و جدایی این بازیکن را تکذیب می کنم.

وی در خصوص تقویت نقاط ضعف تیم در نیم فصل، مطرح نمود:باشگاه تراکتور برای جذب بازیکنان جدید مدنظر آقای دنیزلی اقدام خواهد کرد. فردا جلسه ای در این زمینه با سرمربی تیم برگزار می شود تا به هدفمان رسیده و خواسته هواداران را محقق کنیم.

صادقیان تأکید کرد: هر امکاناتی که آقای دنیزلی از ما خواسته، در اختیارش قرار داده ایم و اگر درخواست بازی تدارکاتی کند، ما رقیب مناسبی برای تیم آماده می کنیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتور در خصوص اضافه شدن نفر جدید به کادر فنی تیم، گفت: دنیزلی باید در خصوص اضافه شدن بازیکن و کمک مربی تصمیم گیری کند و در این خصوص ما با سرمربی تیم صحبت کرده ایم و به ما اعلام کرده که در صورت نیاز به کمک مربی، به مدیریت باشگاه اطلاع خواهد داد.

وی در انتها گفت: ما از هواداران پرشورمان بخاطر بی برنامگی سازمان لیگ در هفته های اخیر که باعث شد در خدمتشان نباشیم، عذرخواهی می کنیم.

اشاره به این نکته ضروروی است که برگزاری مسابقات فوتبال در سطح کشور زیر نظر سازمان لیگ فوتبال ایران است و فدراسیون فوتبال معمولا در این مواقع اظهار نظری نمی کند.

  • لغو دو بازی لیگ برتر در تهران به دلیل آلودگی هوا
منبع: همشهری آنلاین

به "صادقیان: فدراسیون تکلیف بازی های عقب افتاده را مشخص کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صادقیان: فدراسیون تکلیف بازی های عقب افتاده را مشخص کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید