قیمت دنا پلاس در کارخانه چقدر است؟

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، خبرنگاران- قیمت دنا پلاس در کارخانه حداقل 324 و نهایتا 544 میلیون تومان است. بعد از کنار رفتن دنا تیپ یک از خط فراوری الان ایرانخودرو سه تیپ مختلف با نام دنا پلاس ساده، دنا پلاس توربو شش دنده و دنا پلاس توربو اتوماتیک را در خط فراوری نگه داشته و مدل آخری الان لقب گران ترین خودرو داخلی در کارخانه را یدک می کشد.

قیمت دنا پلاس در کارخانه چقدر است؟

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور؛ قیمت دنا پلاس توربو اتوماتیک در کارخانه درحالی 544 میلیون است که قبل از ماجرای افزایش قیمت ها به وسیله خودروسازان داخلی در هفته پایانی فروردین، ایرانخودرو آن را با قیمت تقریبی 398 میلیون تحویل مردم می داد. به این ترتیب قیمت دنا پلاس توربو اتوماتیک در کارخانه 36 درصد بیشتر از پارسال است.

قیمت دنا پلاس توربو دنده ای در کارخانه به 448 میلیون تومان رسیده و از این حیث بعد از دنا پلاس توربو اتوماتیک و تارا اتوماتیک، سومین محصول گرانقیمت داخلی است که نسبت به پارسال در کارخانه رشد قیمت 25 درصدی را تجربه می نماید. چون تا قبل از افزایش قیمت ها در کارخانه، ایرانخودرو از متقاضیان دنا پلاس توربو دنده ای 360 میلیون تومان می گرفت.

قیمت دنا پلاس ساده در کارخانه درحالی به 324 میلیون تومان رسیده که پارسال همین محصول را در نمایندگی های ایرانخودرو 228 میلیون می فروختند. حالا قیمت دنا پلاس ساده در کارخانه با رشد 96 میلیون تومانی همراه شده و معادل افزایش 42 درصدی است.

قیمت دنا پلاس در کارخانه

تیپ

قیمت کارخانه

دنا پلاس ساده

324 میلیون تومان

دنا پلاس دنده ای

448 میلیون تومان

دنا پلاس اتوماتیک

544 میلیون تومان

منبع: فرارو

به "قیمت دنا پلاس در کارخانه چقدر است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت دنا پلاس در کارخانه چقدر است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید