معرفی خودرو پولستار پِرسِپت کانسپت

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، پولستار در حال حاضر دو خودرو دارد که با نام های ساده 1 و 2 شناخته می شوند. این برند پرفورمنس سوئدی نام اصیل تری برای کانسپت جدید خود انتخاب نموده و با آن به دنبال پیش نمایش محصولات آینده خود است.

معرفی خودرو پولستار پِرسِپت کانسپت

به گزارش خبرنگار ، پولستار در حال حاضر دو خودرو دارد که با نام های ساده 1 و 2 شناخته می شوند. این برند پرفورمنس سوئدی نام اصیل تری برای کانسپت جدید خود انتخاب نموده و با آن به دنبال پیش نمایش محصولات آینده خود است. با طرح مطالعاتی پرسپت آشنا شوید که در نمایشگاه خودروی ژنو 2020 حضور خواهد یافت.

پرسپت یک فست بک چهار درب شیک است که نشان دهنده زبان طراحی به روز این برند بوده و روی سه ارزش اصلی یعنی خلوص، پیشرفت و پرفورمنس تمرکز دارد. طراحی ظاهری خودرو با ویژگی به اصطلاح ناحیه هوشمند در جلو برجسته می گردد که اساساً یک پانل شفاف است که جایگزین جلوپنجره سنتی شده و دو حسگر راداری و دوربین باکیفیتی را پنهان می نماید. این پانل توسط چراغ های LED چکش تور پولستار احاطه شده است.

این ظاهر مینیمالیستیکی نتیجه کوشش های پولستار برای خلق خودرویی فوق العاده نرم و روان و آئرودینامیک بوده است. برای مثال یک بال جلوی یکپارچه وجود دارد که درست بالای ناحیه هوشمند قرار گرفته و هوا را از روی کاپوت عبور می دهد. در بخش عقب نیز تیغه های نورانی در کل پهنای خودرو بکار رفته است. اگر نگاهی به پروفایل جانبی داشته باشد متوجه جایگزینی دوربین های کوچک با آینه بغل های مرسوم خواهید شد.

کابین هم ساده و شیک کار شده است. در واقع این خودروساز چند روز پیش تیزری از این بخش منتشر نموده و حالا می توانیم نگاهی نزدیک تر به سیستم اطلاعات سرگرمی توسعه یافته با همکاری گوگل داشته باشیم. در این بخش سیستم عامل اندروید بکار رفته و با یک صفحه نمایش 15 اینچی مرکزی و پشت آمپر های 12.5 اینچی دیجیتالی همکاری می نماید.

سیستم HMI به روز شده عملکرد های پیشرفته ای از جمله ردیابی حرکات چشم را ارائه می نماید. این سیستم در صورت عدم توجه راننده به جلو و تمرکز بیش از حد روی صفحه نمایش هشدار خواهد داد. همچنین بیشتر متریال کابین برای اولین بار توسط پولستار استفاده شده و وزن و پلاستیک ضایعاتی حاصل تا 80 درصد کاهش یافته است.

ماکسیمیلیان میسونی مدیر طراحی پولستار گفته است:

زیبایی پولستار پرسپت ریشه در تکنولوژی پیشرفته دارد. ما در پولستار به تکنولوژی به عنوان یک فعال کننده، به عنوان ابزاری برای حل مسائل جامعه و… نگاه می کنیم. ترکیب متریال پایدار و سیستم های هوشمند و پیشرفته فصل کاملاً جدیدی را در طراحی لاکچری شروع نموده و پیشرو بودن پولستار را نشان می دهد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "معرفی خودرو پولستار پِرسِپت کانسپت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی خودرو پولستار پِرسِپت کانسپت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید