نکونام: برای قهرمان شدن احتیاج به ستاره دارید، سپاهان را تحت فشار گذاشتیم

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، سرمربی فولاد خوزستان گفت: ما کمبود بازیکن داریم و برای جام آوردن احتیاج داریم بازیکن ستاره جذب کنیم.

نکونام: برای قهرمان شدن احتیاج به ستاره دارید، سپاهان را تحت فشار گذاشتیم

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، جواد نکونام پس از شکست 2 بر یک تیمش مقابل سپاهان اظهار کرد: از نظر تاکتیکی از تیمم راضی ام و می دانستیم سپاهان در خانه موقعیت سازی خوبی دارد اما ما همه راه ها را بستیم. ما به تیر زدیم و آن ها با کیفیت فنی و فردی بازیکنان توانستند پیروز شوند. آن ها سال هاست هزینه می نمایند تا بتوانند در کورس باقی بمانند. برای قهرمان شدن و جام آوردن احتیاج به بازیکنان ستاره و بزرگ است و این ها چیزهایی است که در تیم مان احتیاج به تغییرش داریم.

او ادامه داد: از روزی که آمدم سعی کردم شرایط تیم را تغییر دهم و امروز به نظرم تیمم قابل احترام بازی کرد. آن ها روی کیفیت بازیکنان شان به پیروزی رسیدند. مقابل چنین بازیکنانی باید اشتباهات کمی داشته باشید و ما اشتباه داشتیم و نتوانستیم نتیجه بگیریم. ما دو بازیکن مان را قبل از بازی از دست دادیم. امیدواریم در نیم فصل بتوانیم ستاره بگیریم. فرشاد احمدزاده امروز ستاره سپاهان بود و ما هم اگر بخواهیم نتیجه بگیریم باید ستاره جذب کنیم.

سرمربی فولاد خوزستان درباره غیبت شیمبا گفت: ما کمبود بازیکن داریم و این بازیکن هم در تیم ما بسیار تاثیرگذار است. تعویض های سپاهان را ببینید چه بازیکنانی بودند. ما محمدرضا عباسی را پیش از بازی از دست دادیم و مجبور شدیم او را از فهرست بیرون بذاریم. دو سال است فولاد نتوانسته بازیکن جذب کند و شرایط تیم ها فرق می نماید. برای بازی خوب احتیاج به ابزار دارید. با این وجود ما در 30 دقیقه آخر سپاهان را تحت فشار گذاشتیم و سپاهان هم وقت تلف کرد. پارسال سپاهان به ما می گفت وقت تلف می کنید و سال جاری شرایط تغییر کرد و آن ها وقت تلف کردند.

او درباره حضور دو تیم فولاد و سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا گفت: اعتبار فوتبال ایران این دو تیم هستند و تمام باشگاه ها باید از این دو باشگاه الگو بگیرند. فولاد خوزستان باشگاه قابل احترامی است و توانسته مجوزی بگیرد که خیلی باشگاه ها نتوانسته اند آن را بگیرند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "نکونام: برای قهرمان شدن احتیاج به ستاره دارید، سپاهان را تحت فشار گذاشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکونام: برای قهرمان شدن احتیاج به ستاره دارید، سپاهان را تحت فشار گذاشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید