همیشه به خودم اعتماد دارم، باید فرصت بازی کردن داشته باشم

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، در یکی از مسابقات هفته هجدهم اردیویسه هلند شب گذشته تیم زوله پیروز شد با نتیجه 3 بر یک تیم ویلم را شکست بدهد و به رده یازدهم جدول لیگ هلند صعود کند.

همیشه به خودم اعتماد دارم، باید فرصت بازی کردن داشته باشم

رضا قوچان نژاد مهاجم ایرانی زوله همانند مسابقات گذشته در این بازی هم نیمکت نشین بود و از ابتدای نیمه دوم و در حالی که تیمش یک بر صفر از حریف عقب بود وارد زمین شد.

قوچان نژاد در این مسابقه در عرض 12 دقیقه سه گل برای زوله به ثمر رساند (دقایق 58، 62 و 69 - پنالتی) و تیمش را به پیروزی ارزشمندی رساند.

قوچان نژاد بعد از پایان مسابقه درباره به ثمر رساندن سه گل در این مسابقه گفت: در دوران فوتبالم توانسته ام چند بار هت تریک کنم و این دومین باری بود که در زوله این کار را می کردم.

وی سپس با خنده ادامه داد: نباید این را با صدای بلند بگویم ولی تعویض فوق العاده ای می شوم!

مهاجم ایران یادآور شد: ما به این گل ها نیاز داشتیم و من آنجا بودم. این خیلی عالی است. می دانم که چه کاری انجام بدهم. یکی از وظایف من گلزنی است. گاهی می شود و گاهی هم نمی شود اما همیشه به خودم اعتماد دارم بدون آنکه مغرور باشم. خوشبختانه توانستم به این گل ها و کسب سه امتیاز به تیم کمک کنم.

قوچان نژاد درباره نیمکت نشین بودنش در بازی های گذشته شرح داد: نزدیک به چهار ماه است که بازی نکرده ام. هر مهاجم واقعی همیشه می خواهد گلزنی کند و من هم این کار را می کنم ولی باید فرصت بازی کردن داشته باشم. خوشحالم امروز وقت بیشتری برای بازی داشتم.

وی سپس نقش توماس بویتینک مهاجم جدید زوله در نیمکت نشین شدنش را رد و تاکید کرد که در فوتبال حرفه ای چنین چیزهایی بی معنی است.

مهاجم ایران در پایان جدایی اش از تیم زوله را هم تکذیب کرد و گفت: رفتن از زوله؟ نباید دیوانه باشیم!

منبع: خبرگزاری مهر

به "همیشه به خودم اعتماد دارم، باید فرصت بازی کردن داشته باشم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همیشه به خودم اعتماد دارم، باید فرصت بازی کردن داشته باشم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید