پاتوق های مصرف مواد مخدر در بیرجند ناامن می شود

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی از اجرای جمع آوری پاتوق های مواد مخدر و طرح پاک سازی نقاط آلوده در بیرجند خبر داد.

پاتوق های مصرف مواد مخدر در بیرجند ناامن می شود

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، به نقل از روابط عمومی پلیس استان خراسان جنوبی، سرهنگ حسین محمدی، گفت: در راستای ارتقای طرح های امنیت اجتماعی و با توجه به درخواست های مردمی مبنی بر جمع آوری پاتوق های مصرف مواد مخدر، طرح پاک سازی در نقاط آلوده شهرستان بیرجند به مرحله اجرا درآمد.

وی اضافه نمود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر مرکز استان پاتوق خرده فروش مواد مخدر را شناسایی و ضمن هماهنگی با مقام قضائی، نسبت به بازرسی از این محل اقدام کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با بیان اینکه در این بازرسی مقادیری مواد مخدر صنعتی کشف شد، شرح داد: در این رابطه 11نفر معتاد و خرده فروش که در حال استعمال مواد مخدر بودند دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

سرهنگ محمدی با اشاره به اینکه طرح های پاک سازی با قوت بیش از پیش ادامه خواهد داشت، به شهروندان توصیه کرد: در صورت مشاهده هرگونه اقدامات و فعالیت های مجرمانه بلافاصله مراتب را از طریق سامانه 110 به مرکز فوریت های پلیسی اطلاع دهند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پاتوق های مصرف مواد مخدر در بیرجند ناامن می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاتوق های مصرف مواد مخدر در بیرجند ناامن می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید