گواردیولا: هنوز کاری نکرده ایم و فوتبال غیرقابل پیش بینی است، تنها 14 بازیکن مان را در اختیار داریم

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، سرمربی منچسترسیتی به شاگردانش هشدار داد در بازی فردا با اسپورتینگ در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا غرق در برد 5 بر صفر بازی رفت نباشند.

گواردیولا: هنوز کاری نکرده ایم و فوتبال غیرقابل پیش بینی است، تنها 14 بازیکن مان را در اختیار داریم

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، پپ گواردیولا که شاگردانش خود را آماده بازی خانگی فردا شب (چهارشنبه) با اسپورتینگ لیسبون در دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا می نمایند، با حضور در کنفرانس خبری پیش از این ملاقات گفت: ما برای این بازی بازیکنان زیادی را در اختیار نداریم و تنها 14 بازیکن برای این بازی در دسترس مان است. مسائل کمی داریم و کایل واکر و ژائو کانسلو هم به علت محرومیت نمی توانند بازی نمایند. ما در بازی رفت نتیجه فوق العاده ای گرفتیم و به رجحان 5 بر صفر رسیدیم، اما هنوز کاری نکرده ایم و فوتبال غیرقابل پیش بینی است.

وی در ادامه اضافه نمود: در حال حاضر تنها سه مدافع در اختیار داریم، از این رو باید خودمان را با این شرایط وفق دهیم و از بازیکنان تیم زیر 23 سال مان هم برای بازی فردا بهره ببریم و ببینیم که چه کاری می توانیم در بازی فردا انجام دهیم. استفاده از ناتان آکه برای بازی فردا همراه با ریسک خواهد بود.

سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی صحبت های خود را اینطور ادامه داد: باید در بازی فردا به گل برسیم. در بازی رفت هم پیش از اینکه ریتم بازی مان را پیدا کنیم به گل رسیدیم. در فوتبال چنین اتفاقی می تواند رخ دهد. بازیکنان اسپورتینگ هم می خواهند بازی خوبی از خود ارائه نمایند، بنابراین باید خود را به خوبی آماده این بازی کنیم.

گواردیولا در سرانجام گفت: ما می خواهیم همه بازیکنان مان هم در کارهای دفاعی و هم در کارهای هجومی مشارکت داشته باشند و مجوز حضور در محوطه جریمه را دارند. پس از رجحان 5 بر صفر در بازی رفت هم گفتم که واقعیت بازی یا تفاوت دو تیم اینقدر نیست.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "گواردیولا: هنوز کاری نکرده ایم و فوتبال غیرقابل پیش بینی است، تنها 14 بازیکن مان را در اختیار داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گواردیولا: هنوز کاری نکرده ایم و فوتبال غیرقابل پیش بینی است، تنها 14 بازیکن مان را در اختیار داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید